• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 566

15860743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27183695 15860743 Do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, I piętro, Gmina Przygodzice, Pardalin. Oferuję do wynajęcia mieszkanie usytuowane w bloku w miejscowości Pardalin, Gmina Przygodzice. Lokal składa się z dwóch pokoi w tym jeden z wyjściem na balkon, niezależnej...

Przygodzice (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

1 300 PLN (29 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15865675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27304264 15865675 Plac do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim *Kaliska* teren pod działalność gospodarczą. Polecam!! Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o powierzchni 3077 mkw usytuowaną w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kaliskiej. Doskonałe miejsce - teren przy głów...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

3 200 PLN

-
-
3077 m2
-
15897566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006449 15897566 Szukasz lokalu do wynajęcia na działalność handlową, usługową lub biuro w doskonałej lokalizacji w Mosinie?Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą najmu!Przedstawiam ofertę najmu lokalu o pow. 44 m2, położonego przy ulicy Szosa Poznańska w Mosinie (dr...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (34 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15897478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 28004225 15897478 Szukasz do wynajęcia nieruchomości w spokojnej i przyjaznej okolicy w Puszczykowie? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!Dom o pow. użytkowej 64,5 m2 z ogródkiem o pow. ok. 65 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Puszczykowie - przy ul. Wspólnej.Oferowa...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
1
64.5 m2
2003
15897397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28001966 15897397 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego na Poznańskich Winiarach w kompleksie nowszych bloków na wysokim parterze przy ulicy Św. Leonarda składające się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni i łazienki. Lokal jest ...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
2004
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025
15877710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27577783 15877710 Szukasz miejsca na swój biznes w topowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 20,79 m², położony w samym sercu Poznania - przy ul. Mostowej 2. L...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (125 zł/m2)

1
1
20 m2
1900
15823026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641664 15823026 Do wynajęcia lokal o pow. 60,30m2, położony na parterze w pasażu handlowo-usługowej z parkingiem. Budynek położony jest przy drodze wojewódzkiej 307 Poznań-Buk, przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu. Sąsiednie lokale wynajęte...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
60 m2
2025