• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 823

13566676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23395 13566676 Mamy w ofercie też inne powierzchnie , zapytaj !DOPIEWO, WIEŚ LISÓWKI, POWIERZCHNIA 2,83 haNieruchomość gruntowa w części o przeznaczeniu rezydencjonalnym i częścią lasu, położona w urokliwej spokojnej lokalizacji wsi Lisówki. Powierzchnia całości te...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

947 100 PLN (33 zł/m2)

-
-
28276 m2
-
12935088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23347 12935088 4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu) LOKALIZACJA idealn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 800 PLN (11 018 zł/m2)

5
1
99 m2
1920
12008760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23307 12008760 DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA, DYMACZEWO NOWE Bardzo Ładnie położona działka budowlana w Dymaczewie Nowym, zaledwie kilkaset metrów od przystani żeglarskiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W okolicy nowa zabudowa jednorodzin...

Dymaczewo Nowe (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1195 m2
-
15755960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25237391 15755960 Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni ok 25000 mkw położony w urokliwej miejscowości wiejskiej Kiączyn gminie Kaźmierz, obszar złożony jest  z kilku działek geodezyjnych przeznaczonych, zgodnie z obowiązujących MPZP z 2012 r pod zabudowę jednorod...

Kiączyn (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

3 125 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
25000 m2
-
15619145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22579250 15619145 Polecamy świetny teren dla dewelopera, inwestora, zabudowa mieszkaniowa lub usługowa ( MNU) ( 14 segmentów w zabudowie 2 lokalowej )Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,0123 ha, położona w Mosinie Krosinko, w spokojnej lokalizacji bezpoś...

Krosinko (Wielkopolskie, gm. Mosina)

4 990 000 PLN (488 zł/m2)

-
-
10231 m2
-
15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15602482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22232042 15602482 OBIEKT BIUROWO USŁUGOWY, WILDA, WYNAJĘTY, 14 MIEJSC PARKINGOWYCH, 4 GARAŻEPolecam obiekt biurowy zmodernizowany i rozbudowany w 2000 r, o powierzchni netto 908,55 m2, pow. zabudowy 266,13 mkw, Powierzchnia działki 786 m2.Budynek: Parter: 136,37, I pi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 890 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
908 m2
2000
15474107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19374658 15474107 Marzysz o idealnej lokalizacji pod wymarzony dom ?zobacz! działka blisko terenów zielonychOferujemy wyjątkowo pięknie położoną działkę w otulinie terenów leśnych w miejscowości Pokrzywnica gminie Dopiewo obręb Więckowice o powierzchni 3272 mkw, Teren...

Pokrzywnica (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 550 000 PLN (474 zł/m2)

-
-
3272 m2
-
15446900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18760171 15446900 WYJĄTKOWA DZIAŁKA POD REZYDENCJĘ Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORADziałka o powierzchni 2 336 m² pod rezydencję z linią brzegową ok 45 m położona w urokliwej miejscowości w Rosnówku gminie Komorniki, Teren posiada piękny widok na jezioro i otaczającą naturę. ...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 650 000 PLN (706 zł/m2)

-
-
2336 m2
-
15424996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18268729 15424996 Unikatowa widokowa działka, położona praktycznie na granicy Swarzędza i GruszczynaDziałka o powierzchni 2400 mkw, znajdująca  się w zaciszu przyrody, w otoczeniu lasu, jednocześnie tuż przy rozwiniętej strefie miejskiej doskonale skomunikowanej z Poz...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

680 000 PLN (272 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
15421653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18177536 15421653 Polecam działkę budowlaną pod nowoczesny dom z dachem płaskim !Działka budowlana z MPZP położona w okolicy ul Gościnnej o powierzchni 2000 mkwustawienie- wschód zachód, kształt regularny, prostokątfront-36 mZgodnie z MPZP- teren pod zabudowę jednorod...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

800 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
12499809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17246081 12499809 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA LAS, MEDIA- PEŁNE Ładnie położona działka o powierzchni 1086 mkw, na granicy Kiekrza i Rogierówka. Spokojna okolica.Pełne media: P,W,G,K. bezpośrednio przy działce.WZ- zostały wydane przed podziałem gruntu. Inwestor mu...

Rogierówko (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

582 800 PLN (620 zł/m2)

-
-
940 m2
-