• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 832

15681842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23866355 15681842 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! TEL 511 893 075 Polecam ofertę domu wolnostojącego w spokojnej okolicy ( Tarnowo, gmina Kostrzyn ), a jednocześnie świetnie skomunikowany z Kostrzynem i drogą Krajową 92. 
...

Tarnowo (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

860 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
3
108 m2
2008
15582228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820412 15582228 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

149 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1384 m2
-
15870924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27446520 15870924 REZERWACJA Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji.

 ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji ...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

659 000 PLN (3 362 zł/m2)

4
2
196 m2
1985
15849610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26976170 15849610 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Tel 511893075 BARDZO ATRAKCYJNY TEREN ! minuta od centrum Nekli Polecam ofertę działki z warunkami zabudowy o pow. 1167 m2 w miejscowości Kokoszki, Gmina Nekla, powiat wrze...

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

95 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15583181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21841946 15583181 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

189 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1241 m2
-
15897869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 28012450 15897869 Na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Jasielskiej 3 w Podolanach prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, bliskość natury oraz dobrą kom...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15897928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012397 15897928 Oferujemy atrakcyjne działki usługowe w doskonałej lokalizacji - KobylnicaGruszczyn, idealne pod inwestycję! Nieruchomości o powierzchni od 1.010 m do 2.644 ;m ;każda, łącznie niemal 2 hektary gruntów czekają na nowych właścicieli. Dzięki świetnemu...

Kobylnica (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

270 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15865227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27290108 15865227 Do wynajęcia polecamy niewielki, bezczynszowy domek o powierzchni 48 m², położony w spokojnej miejscowości Świniary, nad urokliwym Jeziorem Świniary. Nieruchomość usytuowana jest w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia...

Świniary (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

850 PLN (18 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15858630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151108 15858630 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.LokalizacjaNieruchomość znajduje się przy Alei D...

Osiniec (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

158 000 PLN

-
-
810 m2
-