• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 750

15875452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527212 15875452 Działka budowlana o pow. 797 m2 (24m33m) usytuowana przy ul. Brzozowej Kalwy. Piękna i spokojna okolica, zaledwie 20 minut od granic Poznania. Szybki i wygodny dojazd do miasta.Bliskość natury - lasy, jezioro Niepruszewskie, jezioro Lusowskie.Świetna...

Kalwy (Wielkopolskie, gm. Buk)

278 153 PLN

-
-
797 m2
-
15875907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527206 15875907 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 337 m², położonej w podpoznańskiej miejscowości Rosnówko.Rosnówko oferuje unikalny balans między sielskim życiem w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego a błyska...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 499 000 PLN

-
-
2337 m2
-
15875398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527203 15875398 Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca – Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673 m² przy ulicy Kolejowej w Dopiewcu - działka nr 2133. To idealna propo...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

339 000 PLN

-
-
673 m2
-
15897709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008121 15897709 Polecamy na sprzedaż mieszkania w Wągrowcu!Nieruchomości zlokalizowane w Kamienicy w centrum.W naszej ofercie znajdą Państwo :1) Poddasze (strych) z dużymi możliwościami oraz potencjałem. Są tam 3 pomieszczenia, w tym jedno dwupoziomowe - 108m² -210 ...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

210 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
42.5 m2
-
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15897691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008006 15897691 MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA WYNAJEM - WĄGROWIEC, UL. ŚREDNIA Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania położonego w Wągrowcu przy ul. Średniej. Lokal znajduje się na II ...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15888404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813762 15888404 Polecamy nowoczesne lokale na wynajem, o wysokim standardzie!Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. Poznańskiej.W ofercie znajdują się 3 osobne lokale o powierzchniach 18m2 i 30m2.Jeden z gabinetów posiada bezpośredni dostęp do łazienki i prysznica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 500 PLN (83 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

329 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-