• Nieruchomości woj. Wielkopolskie

Dom bliźniak

  • Pokoje5
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 124m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 580 000 PLN
  • MiastoCzarnków
  • Rok budowy1940

Opis szczegółowy

Przestronny bliźniak w Czarnkowie - idealny dla rodziny!

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,4 m² , położony na zadbanej działce o pow. 310 m² (własność). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnością - dzięki dwóm niezależnym wejściom i osobnym systemom ogrzewania, idealnie nadaje się na dwa mieszkania lub połączenie domu z biurem/gabinetem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Dwa niezależne poziomy: Parter (71,1 m²) i Piętro (53,3 m²).

Ogrzewanie: 2 nowoczesne piece gazowe (osobne rozliczenie dla każdej kondygnacji).

Ogród: W pełni zagospodarowany, pełen bujnej roślinności - Twoja prywatna oaza spokoju.

Infrastruktura: Budynek gospodarczy, wiata, podjazd z polbruku oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem.

Wyposażenie: Kuchnia z AGD w cenie, reszta do uzgodnienia.

Układ pomieszczeń:

Parter (71,1 m²): 3 ustawne pokoje (15,22; 13,58; 17,17 m²) + duża łazienka (7,91 m²).

Piętro (53,3 m²): Salon (24,3 m²), oddzielna kuchnia (10 m²), pokój (8,9 m²), łazienka (7 m²) oraz przedpokój.

Piwnica: Budynek w całości podpiwniczony (dodatkowa przestrzeń do przechowywania).

Lokalizacja: Cicha i spokojna okolica Czarnkowa, świetnie skomunikowana z resztą miasta. Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki!

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ- CZARNKÓW
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marcin Barański (licencja nr: 26 307)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15688147
  • Data publikacji: 15 maja 2026 12:37 (8 dni temu)
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Wielkopolskie, Czarnków ,
Marcin Barański

Marcin Barański

+48XXXXXX167
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Czarnków

nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl / 15688147

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

580 000 PLN

4 677 zł/m2
Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

Marcin Barański

+48535638167

Główne cechy:

  • Powierzchnia 124m2
  • Pokoje 5
  • Rok budowy 1940

Opis - Dom Bliźniak

Przestronny bliźniak w Czarnkowie - idealny dla rodziny!

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Wyposażenie: Kuchnia z AGD w cenie, reszta do uzgodnienia.