• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Czarnków Jasna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jasna

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Czarnków Wielkopolskie

15295282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15052716 15295282 Segment w stanie deweloperskim- Osiedle Kociołki- Brzeźno kCzarnkowa!Planowany termin zakończenia inwestycji: 042024Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny (segment) w domu jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni 109,96m2 położony na działce grunt...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

519 000 PLN (4 718 zł/m2)

4
2
110 m2
2024
15245422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 13692510 15245422 ATRAKCYJNY I NOWOCZESNY SEGMENT na nowo powstającym osiedlu w KOCIOŁKACH k CZARNKOWAWSPANIAŁA LOKALIZACJA, W BLISKIM POŁOŻENIU LASU I JEZIORA na peryferiach Czarnkowa ok 30 km od Piły DZIAŁKA 400m2NOWY ENERGOOSZCZĘDNY BUDYNEK Z 4 POKOJAMI 2 ŁAZIENKAM...

Sarbia (Kociołki) (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

519 000 PLN (4 553 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15775259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25664270 15775259 Czarnków okolice - Sarbka Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym , położona na działce o powierzchni 1488 m² w spokojnej miejscowości Sarbka , zaledwie 8 km od centrum Czarnko...

Sarbka (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

580 000 PLN (5 472 zł/m2)

5
2
106 m2
-
15821462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26610812 15821462 Czarnków , centrum miasta , 480 m² , NOWA CENA: 599 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o ponadprzeciętnej skali i realnym potencjale inwestycyjnym , położona w ścisłym centrum Czarnkowa. Budynek o łącznej powierzchni 48...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

599 000 PLN (1 248 zł/m2)

8
2
480 m2
1860
15500345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19936981 15500345 Na sprzedaż dom wolnostojący i zabudowania gospodarcze w Jędrzejewie - Plany (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Czarnków) o pow. użytkowej 145,50m2 wraz z gruntem o powierzchni 6,98 ha.W całym domu okna PCV z wyjątkie...

Jędrzejewo (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 099 000 PLN (3 663 zł/m2)

5
-
300 m2
-
15796790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26131294 15796790 Dom z basenem na pięknej, dużej działce 970 000 zł Czarnków Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie z widokiem na ogród, popołudnia spędzone przy prywatnym basenie, a wieczory przy kominku. Ten dom to idealne p...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

970 000 PLN (4 899 zł/m2)

7
2
198 m2
1999
15688147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23980270 15688147 Przestronny bliźniak w Czarnkowie - idealny dla rodziny! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,4 m² , położony na zadbanej działce o pow. 310 m² (własność). Nieruchomość wyróż...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

580 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
-
124 m2
1940
15856714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27103494 15856714 Radolinek - siedlisko z potencjałem agroturystycznym i dużą działką 6761 m², blisko lasu, łąk i w otoczeniu natury! Są nieruchomości, które trudno zamknąć w jednym schemacie. Bo z jednej strony dają spokój, przest...

Radolinek (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

599 000 PLN (5 034 zł/m2)

4
3
119 m2
2014
15746800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25087469 15746800 Na sprzedaż - kamienica w centrum Czarnkowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Czarnkowa - urokliwego miasta w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzci...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

698 000 PLN (1 939 zł/m2)

11
-
360 m2
1992
15686113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23933746 15686113 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony w urokliwej, spokojnej wsi Romanowo Dolne. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, nachylonej działce o powierzchni 2214 m², co daje wiele różnorodnych możliwości zagospodarowania prywatnego terenu. ...

Romanowo Dolne (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

640 000 PLN (3 556 zł/m2)

6
2
180 m2
-
15818556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602964 15818556 Dom w spokojnej okolicy, Jędrzejewo - Plany Poszukujesz domu w cichej, spokojnej okolicy? Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż dom wolnostojący i zabudowania gospodarcze w Jędrz...

Jędrzejewo (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 099 088 PLN (3 664 zł/m2)

5
-
300 m2
-
15895170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27959942 15895170 NA SPRZEDAŻ NOWY DOM, GĘBICE GM. CZARNKÓW Przedmiotem oferty jest nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym - w trakcie budowy. Dom w stanie surowym otwartym, dach zamknięty - pokryty dachówką ceramiczną. Działka o powierzch...

Gębice (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

440 000 PLN (2 404 zł/m2)

5
2
183 m2
2025