• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 662

15407606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17854983 15407606 ŚWIETNA LOKALIZACJA! TRZY POKOJE! BALKON!!! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej. Stan pr...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15894630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946958 15894630 Mieszkanie 3-pokojowe 65,18 m² - Łazarz - Park Kasprowicza ul. Jarochowskiego, PoznańNa sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie położone na I piętrze zadbanej kamienicybloku z lat 50., bezpośrednio przy terenach zielonych Parku Kasprowicza i Are...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 724 zł/m2)

3
1
65.18 m2
1955
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
-
66 m2
-
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
12826416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 85858 12826416 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 31,50 m2, sypialnia 1 o pow. 15,52 m2, sypialnia 2 o pow. 13,93 m2, sypialn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 012 400 PLN (9 204 zł/m2)

4
-
110 m2
2021
12826395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85857 12826395 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (DD0558), piętro 5, o pow. 64,59 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 27,37 m2, sypialnia 1 o pow. 12,00 m2, sypialnia 2 o pow.10,07 m2, łazienka ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (9 828 zł/m2)

3
-
64 m2
2021
12827018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 85856 12827018 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0450), piętro 4, o pow. 29,71 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,68 m2, łazienka o pow. 3.55m2, komunikacja o pow. 8,12 m2. Do mieszkania ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

256 200 PLN (8 834 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
12826407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85854 12826407 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0009), parter, o pow. 75,20 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 28,17 m2, sypialnia 1 o pow. 14,33 m2, sypialnia 2 o pow.10,91 m2, łazienka o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 900 PLN (7 465 zł/m2)

3
-
75 m2
2021