• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15885717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739794 15885717 Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia się. Idealna propozycja dla osób ceniących dostęp do wła...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
93 m2
2012
15881547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638078 15881547 Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: SołaczJeżycePoznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668 123 212 Idealne mieszkanie dla pary lu...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15887104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zieliniec 3 pokoje parking komórka lokatorska 27777172 15887104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w unikalnym, poznańskim kompleksie mieszkaniowo-rekreacyjny - Młyn nad Cybiną. To wysokiej klasy budynek, który zdecydowanie zapewnia komfort codziennego życia. Dzię...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15547637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20892486 15547637 Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych a także blisko wszelkich ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2004
15886463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie Poznań ul. Polanka 16A, 3-pok. 27757575 15886463 Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Polanka 16A, z przeznaczeniem dla pracowników. Można je również łatwo przekształcić w lokal użytkowy. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku w nowszym budownictwie, na wysokim part...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), ul. Polanka

2 700 PLN (35 zł/m2)

3
1
78 m2
-
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905
15860773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184210 15860773 Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego – gotowe do wprowadzeniaSzukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pary, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum i galerii handlowych...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

895 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
68.54 m2
2022
12564990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 874969 12564990 Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez SJM Apartments Sp‎ przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 składa się z 2 przestronnych pokoi, aneksu kuche...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15885345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27725227 15885345 Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja ECHO Investment) na ul. Sowińskiego na Grunwaldzie.ATUTY:• przestronne;• wyposażona kuchni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15866826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27329299 15866826 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień dobryMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (10 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1980