• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15778108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25742391 15778108 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 341 PLN (19 406 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15849988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984208 15849988 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 769 PLN (11 840 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15849986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984209 15849986 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

492 450 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15844186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26823457 15844186 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia nieumeblowana. Mieszkanie mieści się n...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
1900
15806965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26357052 15806965 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji!   Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widok...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

917 363 PLN (12 921 zł/m2)

4
-
71 m2
2025
15718710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24556015 15718710 Kontakt: tel 791 444 630 Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia) w wysokim standardzie części wspólne budynku. Mieszkanie o pow.43,83...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

561 024 PLN (13 047 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15850612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26999973 15850612 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15860893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27187123 15860893 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA!Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu.Mieszkanie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 950 PLN (63 zł/m2)

2
1
31.2 m2
1980
15884413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701805 15884413 WOLNE OD KWIETNIA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na ulicy prowadzącej prosto do Centrum miasta i do dworca, ul. Przemysłowej na Wildzie, na rogu Spychalskiego. To wyjątkowa ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
14974612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5899404 14974612 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo przytulne mieszkanie, wymagające odświeżenia, które położone jest na pierwszym piętrze, w stylowej prz...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

3
1
73 m2
1937