• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 339

15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15896060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27966275 15896060 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania – ul. PodgórnaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52, m², położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły z lat 60., w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Poznani...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
15896049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966046 15896049 Buk - Wielka Wieś - mieszkanie 2-pokojowe, 44 m2, wykończone, z pięknym widokiem Mieszkanie 2 pokojowe : - na osiedlu PRZY DWORKU wybudowane przez JAKON - na II piętrze, ostatnim - nie ma nikogo powyżej - sąsiedzi spokojni - starannie wykończone a p...

Buk (Wielka wieś) (Wielkopolskie, gm. Buk)

420 000 PLN (9 333 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15887698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791210 15887698 2 pokoje z balkonem jasne, ciche klimatyzacja Luboń, ul. Jana Pawła II Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 450 PLN (52 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15872999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509905 15872999 Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m², położone w samym sercu Poznania, z przepięknym widokiem na Park Chopina.Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (17 974 zł/m2)

3
-
72.27 m2
2024
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15894090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka 27923164 15894090 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - TrzciankaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolic...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1920
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 REZERWACJA Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i cic...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15895067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27957087 15895067 Piła - centrum ul. Okrzei koło "samolotu" Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 25 m.kw. usytuowana na czwartym w bloku z zasobów PSML-W - blok - czwarte i ostatnie piętro - mieszkanie środkowe - okno PCV - ogrz...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

139 000 PLN (5 560 zł/m2)

1
-
25 m2
-