• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 331

15889110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przylesie Marcelin|parter|zamknięte osiedle|zieleń 27844667 15889110 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m², położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

825 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15881028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620647 15881028 Piła - Śródmieście 2 pokoje 51,64 m² Balkon Po remoncie Na sprzedaż BARDZO SŁONECZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m², położone na II piętrze w centrum Piły. Lokal przeszedł częściowy ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15897709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008121 15897709 Polecamy na sprzedaż mieszkania w Wągrowcu!Nieruchomości zlokalizowane w Kamienicy w centrum.W naszej ofercie znajdą Państwo :1) Poddasze (strych) z dużymi możliwościami oraz potencjałem. Są tam 3 pomieszczenia, w tym jedno dwupoziomowe - 108m² -210 ...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

210 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
42.5 m2
-
15897710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008115 15897710 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta, To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej ale funkcjonalnej przestrzeni w dogodnej lokalizacji.Mieszkanie o...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15897691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008006 15897691 MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA WYNAJEM - WĄGROWIEC, UL. ŚREDNIA Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania położonego w Wągrowcu przy ul. Średniej. Lokal znajduje się na II ...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

329 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15894573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944622 15894573 Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażen...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

399 000 PLN (7 321 zł/m2)

3
-
54.5 m2
-
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 240 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej will...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

12
2
240 m2
1908
15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-