• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 331

15818746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26607276 15818746 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Polecam na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Warszawsk...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 950 PLN (48 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15897869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 28012450 15897869 Na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Jasielskiej 3 w Podolanach prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, bliskość natury oraz dobrą kom...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15860868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27185143 15860868 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To przestrzeń, która daje możliwości – zarówno do zamieszkania, jak i jako p...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

320 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1980
15897710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008115 15897710 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta, To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej ale funkcjonalnej przestrzeni w dogodnej lokalizacji.Mieszkanie o...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 400 PLN (47 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15894161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27932943 15894161 Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik ma swoje miejsce. Duży stół w kuchni, przestronny salon i pokoje, które można urządzić dokładnie tak, jak potrzebujesz. Bez ścisku, bez kompromisów i z przestrzenią, którą dziś trudno znaleźć w standa...

Dębłowo (Wielkopolskie, gm. Mieleszyn)

350 000 PLN (3 153 zł/m2)

4
1
111 m2
1980
15866726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary, pod wynajem, dla singla 27326843 15866726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w podpoznańskich Plewiskach, w spokojnej i dobrze zorganizowanej okolicy. Lokalizacja zapewnia ciszę i kameralną atmosferę, a jednocześnie wygodny dojazd do Poznania.Najważniejs...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

2
1
46 m2
2010
15509086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie, działka i lokal pod DG 20116313 15509086 Zapraszam na prezentację!Bartosz573 094 074               Przedmiotem oferty jest bezczynszowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze, do remontu i własnej aranżacji. Doskonale nadające się zarówno na potrzeby mieszkaniowe jak i przystosowanie do prowad...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

489 000 PLN (6 608 zł/m2)

3
1
74 m2
-
15897815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 111 m² na Jeżycach | Czynsz za 69 m² 28010667 15897815 Szukasz nieruchomości z niepowtarzalnym klimatem w samym sercu Jeżyc? A może polujesz na bezpieczną lokatę kapitału, która wygeneruje ponadprzeciętną stopę zwrotu?Odkryj wyjątkowy apartament M11 zlokalizowany w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy p...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

685 000 PLN (9 928 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15893127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa poziomy | 89 m² po podłodze | Parking w cenie 27900007 15893127 Zamieszkaj w zrewitalizowanych koszarach z XIX wieku na prestiżowym Grunwaldzie. Szukasz wnętrza z duszą, ale wymagasz nowoczesnych udogodnień i świętego spokoju z parkowaniem? Ten dwupoziomowy loft w Loftach Matejki to ostatni dostępny lokal w budyn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15886267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Poddasze z potencjałem| 101 m² po podłodze 27751211 15886267 Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia?Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82 m² (po podłodze) dostępne w cenie, która na dzisiejs...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
-
68 m2
-