• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 331

15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15119091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10271158 15119091 DWUPOZIOMOWE, 5 POK MIESZKANIE OWIŃSKA + STRYCH, TARASCHCESZ MIESZKAĆ W OTOCZENIU ZIELENI, W CISZY I NAD WODĄ? MIESZKANIE 5 POKOJOWE, OWIŃSKAMieszkanie w nowej inwestycji położone w bajecznej lokalizacji- w Owińskach. Piękny widok, woda, spokój, za ...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 884 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15117590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10232349 15117590 UWAGA! MOŻLIWE WYKOŃCZENIE POD KLUCZ, MOŻESZ TEŻ KUPIĆ WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚBEZ PCC 2 %, APARTAMENTY 4 lub 5 POK, WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO TERENÓW LEŚNYCH, OWIŃSKAPosiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji d...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 730 zł/m2)

5
2
115 m2
2024
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (12 430 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15893037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899539 15893037 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Trzy jasne pokoje, duża kuchnia i osobne WC pozwalają wygodnie funkcjonować wieloosobowej rodzinie. Podkreślić należ...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
1
68 m2
1989
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15860742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27183694 15860742 Wynajem, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 000 PLN (44 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15896437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980133 15896437 Mieszkanie do wynajęcia, miejsce parkingowe, schowek lokatorski, Ostrów Wielkopolski. Doskonała oferta, nowocześnie wykończone, komfortowe mieszkanie. Usytuowane w spokojnej lokalizacji miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rejonie ul. Grunwaldzkiej....

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
45 m2
2024