• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 331

15896437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980133 15896437 Mieszkanie do wynajęcia, miejsce parkingowe, schowek lokatorski, Ostrów Wielkopolski. Doskonała oferta, nowocześnie wykończone, komfortowe mieszkanie. Usytuowane w spokojnej lokalizacji miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rejonie ul. Grunwaldzkiej....

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
45 m2
2024
15881326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628763 15881326 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu kompaktowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Mimo małego metrażu udało się stworzyć przytulne mieszkanko z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie znajduj...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

288 000 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
26 m2
2024
15866900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27331304 15866900 Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, III piętro, balkon, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,78 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie ul. Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim. Lokal jest...

270 000 PLN (5 510 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15849555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973589 15849555 Mieszkanie na wynajem, mieszkanie w bloku, 2 pokoje, po remoncie, Ostrów Wielkopolski. Doskonała oferta, mieszkanie po remoncie, jeszcze nie zamieszkałe. Komfortowe mieszkanie usytuowane w spokojnej lokalizacji miasta Ostrowa Wielkopolskiego w r...

1 300 PLN (35 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15822878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619656 15822878 Sprzedaż, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15893036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27899538 15893036 Ostrów Wielkopolski, mieszkanie, wynajem, 2 pokoje, II piętro. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2., składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Ponadto Najemca ma możliwość korzystania z jednego pomieszczenia w...

Ostrów Wielkopolski (Asnyka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 300 PLN (41 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15886505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27760569 15886505 Sprzedaż, mieszkanie w stanie deweloperskim, dwa pokoje, Olsztyńska, Ostrów Wielkopolski. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim przygotowanego do własnej aranżacji, który znajduje się na osiedlu ...

398 000 PLN (9 950 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15867095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27334986 15867095 Do wynajęcia mieszkanie po remoncie, 3 pokoje, II piętro, centrum miasta, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia, gotowe do zamieszkania, świeżo po remoncie. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, dw...

2 200 PLN (48 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15860743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27183695 15860743 Do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, I piętro, Gmina Przygodzice, Pardalin. Oferuję do wynajęcia mieszkanie usytuowane w bloku w miejscowości Pardalin, Gmina Przygodzice. Lokal składa się z dwóch pokoi w tym jeden z wyjściem na balkon, niezależnej...

Przygodzice (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

1 300 PLN (29 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15877676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilda|3pok|Balkon|Piwnica|Lokalizacja|Cisza 27576183 15877676 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego przy ul. Fabrycznej 40A w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji według własnych potrzeb....

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 365 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019