• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 820

12499809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17246081 12499809 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA LAS, MEDIA- PEŁNE Ładnie położona działka o powierzchni 1086 mkw, na granicy Kiekrza i Rogierówka. Spokojna okolica.Pełne media: P,W,G,K. bezpośrednio przy działce.WZ- zostały wydane przed podziałem gruntu. Inwestor mu...

Rogierówko (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

582 800 PLN (620 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005
11799642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469299 11799642 PIĘKNA DZIAŁKA Z SZEROKIM FRONTEM 30 M, MPZP Duża, ładnie położona działka o powierzchni 1407 mkw z frontem 30 m, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja bardzo rozwojowa. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania z przezn...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

633 150 PLN (450 zł/m2)

-
-
1407 m2
-
13896165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2202956 13896165 MOTEL W BYTYNIU - POWIAT SZAMOTULSKI!- NAD JEZIOREM BYTYŃSKIM- PO REMONCIEBardzo dobrze prosperujący obiekt motelowy o powierzchni 360 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Bytyń (30 km od Poznania), położony niedaleko przelotow...

Bytyń (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

950 000 PLN (2 639 zł/m2)

11
-
360 m2
1994
13895948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202753 13895948 PIĘKNIE POŁOŻONY TEREN -2,4 HA, Z  MPZP- 300 M OD JEZIORA- ZE STAWEM 300 MKW- PRZEZNACZENIE- ROLA Grunt rolny o powierzchni 2,4396 ha złożony z kilku działek geodezyjnychZgodnie z obowiązującym MPZP- przeznaczenie - tereny rolnicze i zieleni otwartej...

Polska Wieś (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

641 760 PLN (30 zł/m2)

-
-
21392 m2
-
13895861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2202687 13895861 Nieruchomość gruntowa o powierzchni 7, 5 ha położona w Luciach przy drodze Zaniemyśl gmina ŚremTeren ładnie położony, płaski, w jednym rozłogu, blisko terenów leśnych. Klasyfikacja: rola i łąki -IV,VTeren jest objęty MPZP-  w części przeznaczony pod...

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

5 075 100 PLN (67 zł/m2)

-
-
75530 m2
-
13895845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202656 13895845 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ - KONINKO, 1968m2 ,WZ Działka o powierzchni 1968m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, wydane warunkami zabudowy w 2015 r, WZ- max 15 % zabudowy, szerokość elewacji 21, m, wysokość w kalenicy- 9 m, kąt nac...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

688 880 PLN (350 zł/m2)

-
-
1968 m2
-
13895779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2202582 13895779 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD PRZEMYSŁ , TRZCIELIN, DOPIEWOOBIEKTY PRODUKCYJNE, SKŁADY MAGAZYNY Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,125 ha. położona w miejscowości Trzcielin gminie Dopiewo. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony jest pod przemysł, teren ob...

Trzcielin (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

24 250 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
121250 m2
-
11926136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 491086 11926136 Super położna działka, blisko terenów leśnychPolecam działkę pod zabudową jednorodzinną położoną w Złotkowie gmina Suchy Las. Teren jest objęty MPZP- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, dopuszcza się nieuciążliwe usługi, wysokość 2 kond...

Złotkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

671 400 PLN (450 zł/m2)

-
-
1492 m2
-
14316383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109114 14316383 Wyjątkowo pięknie położony dom jednorodzinny w Starym PuszczykowieUrokliwy parterowy dom wolnostojący położony bezpośrednio przy terenach leśnych, o powierzchni użytkowej 135 mkw,( całkowitej150 m2 ): 4 sypialnie, salon, duża kuchnia z jadalnią, łazi...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 700 000 PLN (11 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2008
13960531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101366 13960531 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SZEWCE KOŁO BUKU DZIAŁKA o powierzchni 950 mkw położona we wsi Szewce gmina BUK.W okolicy zabudowa nowych domów jednorodzinnych.WZ były wydane przed podziałemMedia - prąd, woda, gazDla działek wydane są warunki za...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

171 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
950 m2
-
13669138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98951 13669138 Szukasz działki pod nowoczesny dom z płaskim dachem ?zobacz! Działka o powierzchni 2000 mkw budowlana położona w okolicy ul Gościnnejustawienie- wschód zachód, kształt regularny prostokątfront-36 mWedług MPZP,teren pod zabudowę jednorodzinną wolnost...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
2000 m2
-