• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 822

13895922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2202747 13895922 ATRAKCYJNE GRUNTY !- POWIAT NOWOTOMYSKIPSZCZEWDZIAŁKI W PIĘKNEJ OKOLICY POD BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE, REZYDENCJE,DOMKI LETNISKOWEDziałki od 3000 m2 do kilkunastu hektarów z własnym lasem Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiej...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

3 900 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
100000 m2
-
13895829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202701 13895829 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA 2.3 ha, przy drodze wojewódzkiej 432 w miejscowości Luciny, pomiędzy Środą Wlkp. a Śremem, Wrześnią. Działka rolna o powierzchni 22743 mkw, Teren w części jest objęty MPZP z przeznaczeniem pod rolę, w części nie jest objęty MPZP...

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

1 528 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
22743 m2
-
13895841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202684 13895841 TEREN ZABUDOWY JEDNORODZNNEJ WOLNOSTOJĄCEJ LUB USŁUG  ( MPZP Z 2024) ok 1400 PUMteren płaski korzystnie zlokalizowany, blisko centrumMPZP: lokalizacja budynków jednorodzinnych, budynków mieszkalno-usługowych oraz budynków usługowych w zabudowie wolno...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 550 000 PLN (415 zł/m2)

-
-
6152 m2
-
13895826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202661 13895826 Polecam działki budowlane pod zabudowę bliźniaczą w Szczytnikach. Działka położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki i czytelny wyjazd na S11.Dojechanie do centrum Poznania zamie 20...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

370 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
700 m2
-
13895727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202465 13895727 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ,7,9 ha Luciny, przeznaczenie w MPZP -rola Działka o powierzchni 7,9 ha , w MPZP - miejscowy planie jest  przeznaczona pod rolę . Zakaz lokalizacji budynków. Teren graniczy z drogą publiczną. Możliwość zakupu mniejszego terenu....

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

3 100 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
79900 m2
-
12768273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1080145 12768273 Super położna działka, blisko terenów leśnychPolecam działkę pod zabudową jednorodzinną położoną w Złotkowie gmina Suchy Las. Teren jest objęty MPZP- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, dopuszcza się nieuciążliwe usługi, wysokość 2 kond...

Złotkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

540 900 PLN (450 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
12085108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 531204 12085108 Mamy inne działki w okolicy. Zapytaj!Działka budowlana w malowniczej okolicy. BORKOWIECE Działka budowlana w malowniczej okolicy. W okolicy jeziora Dymaczewskie, Witobelskie, Góreckie. MPZP- zabudowa jednorodzinna, powierzchnia zabudowy do 30%, dwie ...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
14129185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 103910 14129185 MALOWNICZA DZIAŁKA BLISKO JEZIORA STRYKOWSKIEGO, teren o powierzchni 4108 mkw, położony w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe wypoczynkowe tereny, blisko jeziora i dziewiczej zieleni. Polecamy pod długoterminową inwestycję.klasyfikac...

Rybojedzko (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

451 880 PLN (110 zł/m2)

-
-
4108 m2
-
13601593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98422 13601593 Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. DZIAŁKA o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina BUK. Idealna pod dom parterowy z garażem 2 stanowiskowym , lub dom 2 lokalowy.W...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

156 240 PLN (181 zł/m2)

-
-
864 m2
-
13380648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88569 13380648 Działka inwestycyjna o powierzchni 39 969 mkw położona w Kobylnikach, gmina Rokietnica niedaleko Tarnowa Podgórnego - o powierzchni 4 ha.Nowe warunki zabudowy - w trakcieDziałka posiada WZ z 2009 dla budowy 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych (do...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

4 157 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
39969 m2
-
13041569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 86857 13041569 Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja, hacjenda, ranczo.Dla terenu został wywołany MPZP. Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasówi jezior. Grunt przeznaczony jest pod...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

618 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10300 m2
-
14674278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25102 14674278 Teren 2453 mkw podzielony na 3 działki !Teren pod zabudowę jednorodzinną położony w Borkowicach koło Mosiny. Działka położona w cichej okolicy miejscowości, z łatwym dojazdem, ok. 5 km od centrum Mosiny. Działka w kształcie prostokąta, Zgodnie z MPZP...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

735 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
2452 m2
-