• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 896

14059466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2371436 14059466 Do wynajęcia lokal biurowy, lokal znajdują się w trzy kondygnacyjnym biurowcu w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego na rodzie Starołęka. Na parterze biurowca znajduje się recepcja. Na każdej kondygnacji do dyspozycji toale...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 360 PLN (35 zł/m2)

11
-
96 m2
-
14059258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2371258 14059258 Do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, lokale znajdują się w trzy kondygnacyjnym biurowcu w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego na rodzie Starołęka. Na parterze biurowca znajduje się recepcja. N...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

714 PLN (36 zł/m2)

11
-
20 m2
-
14670042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159052 14670042 62-270 Gorzuchowo, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie. Odległości: Jezioro Gorzuchowskie 250 m, Gorzuchowo 1 km, Kłecko 2 km, Gniezno 16 km, Poznań 41 km. Cena: 115 zł m2 , pow. 1949 m2 Działka budowlana z możliwością prowadzenia d...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

224 135 PLN (115 zł/m2)

-
-
1949 m2
-
14670043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159050 14670043 62-270 Gorzuchowo, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie. Cena: 115 zł m2 Odległości: Jezioro Gorzuchowskie 100 m, Gorzuchowo 2 km, Kłecko 2 km, Gniezno 16 km, Poznań 41 km. Działka budowlano-letniskowa w kształcie prostokąta o pow. 1...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

148 810 PLN (115 zł/m2)

-
-
1294 m2
-
14618986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 150742 14618986 Biskupice gmina Dominowo działka budowlana o pow. 686 2m wymiary 23x30 cena : 99 000 zł wolne do zaraz media : skrzynka prądu na działce Kontakt: 780213909 618537865 [email protected] BON HANDOM - Poznań, ul. Folwarczna 27 III www.handom.pl Oferta nr ...

Biskupice (Wielkopolskie, gm. Dominowo)

99 000 PLN (144 zł/m2)

-
-
686 m2
-
14484184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130294 14484184 63-020 Zaniemyśl ul. Wierzbowa, gm. Zaniemyśl, pow. średzki, woj. wielkopolskie.Cena: 769.500 (45 złm2)Odległości: Jezioro Raczyńskie 400 m, Zaniemyśl 1,5 km, Środa Wielkopolska 13 km, Poznań 33 km.Działka siedliskowa w kształcie prostokąta o pow. 1,...

Zaniemyśl (Wielkopolskie, gm. Zaniemyśl)

769 500 PLN (45 zł/m2)

-
-
17100 m2
-
14233165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106354 14233165 64-305 Pąchy, gm. Miedzichowo, pow. nowotomyski, woj. wielkopolskie.Cena: 70.160 zł (40 złm2).Odległości: jezioro Pąchowskie 1,3 km, Pąchy 1,5 km, Miedzichowo 9 km, Nowy Tomyśl 21 km, Poznań 70 km.Działka budowlano-rekreacyjna w kształcie prostokąta ...

Miedzichowo (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

70 160 PLN (40 zł/m2)

-
-
1754 m2
-
15715057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24482368 15715057 62-023 Jaryszki (obręb Żerniki), gm. Kórnik, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Cena: 335 złm2 ; Odległości: Żerniki 2 km, Kórnik 10 km, Poznań 11 km. Media: prąd przy działce. Działka przemysłowa w kształcie prostokąta o pow. 1,7 ha (81 m X 2...

Żerniki (Jaryszki) (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

5 753 625 PLN (335 zł/m2)

-
-
17175 m2
-
15433471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18433952 15433471 Rogoźno - StudzieniecMiędzylesie  działka budowlana o pow. 1700 m2  w pobliżu las ( 600 m , jezioro ( 1400 m ) , staw ( 200 m )  prąd : skrzynka przy działce , woda w ulicy  cena : 90 zł m2  wolne od zaraz  dostępne również działki o pow: - 2800 m2 ...

Studzieniec (Międzylesie) (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

153 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15433459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18433950 15433459 Rogoźno - StudzieniecMiędzylesie  działka budowlana o pow. 1310 m2  w pobliżu las ( 600 m , jezioro ( 1400 m ) , staw ( 200 m )  prąd : skrzynka przy działce , woda w ulicy  cena : 90 zł m2  wolne od zaraz  dostępne również działki o pow: - 2800 m2 ...

Studzieniec (Międzylesie) (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

117 900 PLN (90 zł/m2)

-
-
1310 m2
-
15420868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18159353 15420868 Nowe Miasto , ul. Warszawska  Do sprzedaży pięcio-kondygnacyjny budynek biurowo usługowy w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego na rodzie Śródka. Na parterze biurowca znajduje się recepcja. Na każdej kondygnacji do dyspozyc...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

12 000 000 PLN (4 946 zł/m2)

11
-
2426 m2
1974
15420843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18159350 15420843 Poznań, ul. Warszawska  powierzchnia biurowa : 10,26  m2 - II piętro najem : 40 zł m2 plus 21 eksploatacja plus energia  2X kaucja zwrotna    wirtualny spacer : https:sb360.onlinehx1f23 Do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni użytko...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 PLN (41 zł/m2)

11
-
10 m2
-