• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 903

15528456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
POWIERZCHNIE BIUROWE I MEDYCZNE 20565496 15528456 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych i medycznych w nowoczesnym i reprezentacyjnym biurowcu Nobel Tower.Budynek zlokalizowany jest w sercu Jeżyc, przy jednej z głównych ulic Poznania. Ten wyjątkowy obiekt łączy innowacyjno...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

18 000 PLN (86 zł/m2)

11
-
210 m2
2014
15684980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | 27m2 | Winogrady | os. Kosmonautów 23911274 15684980 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m², zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze w 12-piętrowym budynku z lat 80., dzięki czemu oferuje...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

323 000 PLN (11 963 zł/m2)

1
1
27 m2
1980
15662754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23506405 15662754 Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12.Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończenia.W skrócie:- Lokalizacja: Sękowo, gm. Nowy Tomyśl- Powierzchnia działk...

Sękowo (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

590 000 PLN (2 697 zł/m2)

5
1
218.78 m2
2010
15756320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25250439 15756320 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone w wysokim standardzie. Blok, 2 piętro Układ mieszk...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

338 000 PLN (9 135 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15852808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040745 15852808 NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWO–PRODUKCYJNA OK. 1000 m² SKÓRZEWO DUŻA DZIAŁKA Polecam do najmu funkcjonalną powierzchnię magazynowo–produkcyjną o łącznej wielkości ok. 1000 m², zlokalizowaną w Skórzewie (gmina Dopiewo) – w bezpośrednim sąsiedzt...

Skórzewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

19 900 PLN (20 zł/m2)

11
-
1000 m2
1980
15860998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194837 15860998 DOM Z WYJĄTKOWYM OGRODEM I STREFĄ RELAKSU – CHYBY POD POZNANIEMWyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym tarasie, popołudnie wśród zieleni własnego ogrodu i wieczorny relaks w saunie lub wannie z hydromasażem.Ta nieruchomość to coś więcej niż dom – ...

Chyby (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 690 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
260 m2
1999
15866129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla rodziny - Chodzież 27313142 15866129 Dom na sprzedaż - ChodzieżNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Chodzieży. Dom usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1080m2. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku,...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

950 000 PLN (8 962 zł/m2)

4
1
106 m2
1920
15877051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562093 15877051 Duża działka budowlana z projektem domu i garażu! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie możesz sprawnie rozpocząć inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! OSA Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o p...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

224 000 PLN

-
-
800 m2
-
15715055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24482366 15715055 OSIEDLE DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH - KOTOWO - 12 bezczynszowych mieszkań w standardzie pasywnym , w zabudowie bliźniaczej , na zamkniętym osiedlu , - każde mieszkanie z ogródkiem o pow. ok 106 m2 , - doskonały dojazd do centrum , - wyjątkowo niski koszt...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (10 302 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15567784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21502510 15567784 Poznań : Smochowice - Krzyżowniki  ul. BraniewskaMyśliborska  obowiązujący plan miejscowy : teren przeznaczony pod rekreację  i sport , działka jest ogrodzona  o pow. 1572 m2  wymiary : 30x50  media w ulicy  działka opłotowana  wolna od zaraz  cena ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 000 PLN (954 zł/m2)

-
-
1572 m2
-
15566726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21483864 15566726 MrowinoZmysłowo , gm. Rokietnica, pow. poznański, woj. wielkopolskie. zabudowana działka o pow 5145 m2  powierzchnia całkowita budynku 222,34 m2 w tym powierzchnia mieszkalna 57,61 m2 + hala magazynowa 189,30 m2 - 2002 rok budowy  drogi utwardzone,...

Mrowino (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 999 000 PLN (389 zł/m2)

11
-
5145 m2
2002