• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 895

15848083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932016 15848083 Sprzedaż Bezpośrednio!!!!! Brak Prowizji!!!  2 -pokojowe mieszkania  42,56 m2 w cenie  470 000 zł oDwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami na roweryŻabka, sklep spożywczy (1 minuta pieszo)Przystan...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 620 PLN (11 205 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15720898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24593987 15720898 KoziegłowyKicin ; przepiękna działka o pow. 5981 m2 możliwość dokupienia sąsiedniej o pow. 7588 m2 ; obowiązujący plan miejscowy : częściowo pod zieleń , częściowo pod ogrodnictwo z prawem zabudowy RO ; działka jest częściowo zadrzewiona i zakrzewi...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

891 169 PLN (149 zł/m2)

-
-
5981 m2
-
15714523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny wolnostojący 24463366 15714523 Wilda - ul. Sikorskiego  pieszo - 5 min. do dworca PKP ,10 min do Starego Rynku w pobliżu sklepy i komunikacja na sprzedaż odrestaurowana kamienica  plus działka :1500 PUMunieruchomość była wynajmowana przez ostatnie lata , widoczne ślady użytkowania...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

11
-
900 m2
1960
15566723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21483862 15566723 MrowinoZmysłowo , gm. Rokietnica, pow. poznański, woj. wielkopolskie. zabudowana działka o pow 5145 m2 ; powierzchnia całkowita budynku 222,34 m2 w tym powierzchnia mieszkalna 57,61 m2 + hala magazynowa 189,30 m2 - 2002 rok budowy ; drogi utwardzon...

Mrowino (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 999 000 PLN (389 zł/m2)

-
-
5145 m2
-
15071293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 8828085 15071293 64-360 Przychodzko, obręb Strzyżewo, gm. Zbąszyń, pow. nowotomyski, woj. wielkopolskie. Cena: 10 zł m2 Odległości: Przychodzko 1,5 km, Zbąszyń 5 km, Nowy Tomyśl 14 km, Poznań 69 km. Działka rolna ( łąki , lasy ) o pow. 1,6 ha (75 m X 250 m). I...

Zbąszyń (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

159 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
15900 m2
-
14938992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 5166631 14938992 Śrem - Podwale ; nieogrzewana hala o pow. 702.1 m2 ; w parterze duża działka o pow 5691 m2 ; możliwość wynajęcia sąsiedniej hali ; opcja sprzedaży !!! uwaga : utrudniony dojazd dla samochodów TIR ! ; Kontakt: Jacek Melcer 780213909 618537865. biuro...

Śrem (Wielkopolskie, gm. Śrem)

9 127 PLN (13 zł/m2)

11
-
702 m2
-
14917937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4677645 14917937 62-023 Koninko ul. Dziennikarska , gm. Kórnik, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Cena: 300 zł m2 plus VAT - do negocjacji  Odległości: Kórnik 7 km, Poznań 12 km. Grunt o pow. 3136 m2  - przy nowopowstałym węźle komunikacyjnym. Grunt w jednym...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

940 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
3136 m2
-
14917930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4677639 14917930 62-023 Koninko ul. Drukarska, gm. Kórnik, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Cena: 300 zł m2 plus VAT  Odległości: Kórnik 8 km, Poznań 12 km. Grunt o pow. 4400 m2 - przy nowopowstałym węźle komunikacyjnym. Grunt w jednym kawałku - możliwość p...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

1 320 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
4400 m2
-
14059468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2371432 14059468 Do wynajęcia lokal biurowy, lokal znajdują się w trzy kondygnacyjnym biurowcu w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego na rodzie Starołęka. Na parterze biurowca znajduje się recepcja. Na każdej kondygnacji do dyspozycji toale...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (35 zł/m2)

11
-
60 m2
-
14670044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159055 14670044 62-270 Gorzuchowo, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie. Cena: 115 zł m2 Odległości: Jezioro Gorzuchowskie 100 m, Gorzuchowo 2 km, Kłecko 2 km, Gniezno 16 km, Poznań 41 km. Działka budowlano-letniskowa w kształcie prostokąta o pow. 1...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

156 860 PLN (115 zł/m2)

-
-
1364 m2
-
14669700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 158936 14669700 62-270 Gorzuchowo, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie. Cena: 115 zł m2 Odległości: Jezioro Gorzuchowskie 100 m, Gorzuchowo 2 km, Kłecko 2 km, Gniezno 16 km, Poznań 41 km. Działka budowlano-letniskowa w kształcie prostokąta o pow. 1...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

177 100 PLN (115 zł/m2)

-
-
1540 m2
-
14591057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 146012 14591057 Powierzchnia modułowa - wielokrotność 50m2Media: woda, telefon, prąd, siła, internetInformacje ogólne:Obiekt komercyjny, gotowy do zagospodarowania w charakterze magazynowym,produkcyjnym lub handlowym, z możliwością wydzielenia przestrzeni biurowej o...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 855 PLN (77 zł/m2)

11
-
50 m2
-