• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 895

15831986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26702907 15831986 Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe!Nieruchomość zlokalizowana w Arcugowie - okolice Niechanowa (2,5km), Witkowa (5km), Gniezna (15km).Na 36,5 m2 składają się : - 2 pokoje,- kuchnia,- łazienka,- korytarz,- kotłownia.Do mieszkania przynależy po...

Arcugowo (Wielkopolskie, gm. Niechanowo)

210 000 PLN (5 753 zł/m2)

2
-
36.5 m2
-
15698604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24151954 15698604 OpisOryginalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117 m², usytuowane na pierwszym piętrze oraz wysokim poddaszu w budynku o nowoczesnym projekcie. To idealna propozycja dla osób szukających przestronnej nieruchomości, którą będą mogł...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 900 PLN (6 824 zł/m2)

5
2
117.22 m2
2026
15651115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23329888 15651115 NOWA INWESTYCJA W GRANOWIE!Już dostępny w sprzedaży lokal o pow. użytkowej 67,30 m2 (lewy segment) położony przy ulicy Jarzębinowej na działce o pow. 227 m2.W położonym pomiędzy Stęszewem a Grodziskiem Wlkp. Granowie dostępna jest cała infrastruktura...

Granowo (Wielkopolskie, gm. Granowo)

450 000 PLN (6 686 zł/m2)

4
1
67.3 m2
2024
15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15693709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24072088 15693709 Przedstawiam ofertę sprzedaży działki nr 64 (arkusz mapy 38) o pow. 800 m2, położonej w Poznaniu przy ulicy Wadowickiej 7 (rejon Marlewo). Dla działki zostały wydane 2 decyzje o warunkach zabudowy:1) dla inwestycji polegającej na budowie budynku mies...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN

-
-
800 m2
-
15861590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208350 15861590 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem - tuż przy lesie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o pow. 60,82 m², położonego na parterze budynku zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Leśny Zakątek (Apartamenty Przy Lesie) we Wrześni. ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

600 000 PLN (9 865 zł/m2)

3
1
60.82 m2
2025
15665911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23584322 15665911 Szukasz nieruchomości, w której możesz zamieszkać i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu budynku z wydzieloną częścią mieszkalną oraz biurowo-magazynową o pow. całkowitej 250 m².Nieruchomość położ...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

3 200 PLN (13 zł/m2)

6
-
250 m2
1990
15397594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17630482 15397594 Wyjątkowa działka dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Idealna propozycja dla poszukujących kompromisu pomiędzy mieszkaniem w domu za miastem, a dogodnym dojazdem do Poznania.Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o pow. 779 m² (numer ewidency...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

93 500 PLN

-
-
779 m2
-
15876981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27559702 15876981 NA WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Lokal o pow. 16,70 m 2 idealny na gabinet medyczny, rehabilitacyjny, kosmetyczny, medycyny estetycznej, fizjoterapeutyczny, etc. Do wyłącznego użytkowania: gabinet o pow. 16,70 m 2 . Do użytku wsp&oacu...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 300 PLN (81 zł/m2)

11
-
16 m2
-
12613260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 84819 12613260 DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Stara Łubianka gm. Szydłowo Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchniach od 838 do 1070 m 2 . Działki zlokalizowane w Starej Łubiance gm. Szydłowo. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania terenu zgo...

Stara Łubianka (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

83 800 PLN

-
-
838 m2
-
15799130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181847 15799130 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły 50,60 m 2 , I piętro, balkon NOWA CENA! Obniżka o 20.000,00 zł! 309.000,00 zł zamiast 329.000,00 zł. (Istnieje możliwość negocjacji ceny) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położoneg...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

309 000 PLN (6 180 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15876898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558418 15876898 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCIW TRYBIE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kościanie Piotr Rozmiarek ogłasza, że w dniu 13 maja 2026 roku o godz. 11:00za pośrednictwem systemu te...

Darnowo (Wielkopolskie, gm. Kościan)

269 867 PLN (1 914 zł/m2)

7
-
141 m2
-