• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 832

15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15684980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | 27m2 | Winogrady | os. Kosmonautów 23911274 15684980 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m², zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze w 12-piętrowym budynku z lat 80., dzięki czemu oferuje...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

323 000 PLN (11 963 zł/m2)

1
1
27 m2
1980
15869068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27398025 15869068 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym w powiecie poznańskim. Miejscowość, leżąca w jednej z najbogatszych gmin w Polsce, położona jest niespełna 20 km na północny...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

379 000 PLN

-
-
910 m2
-
15876782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27555520 15876782 Jeżeli jesteś inwestorem ta oferta może Cię zainteresować. Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na terenach zabudowy techniczno – produkcyjnej zlokalizowanej na ul. Szkolnej w Plewiskach, województwo wielkopolskie, powiat pozna...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

5 300 000 PLN

-
-
8535 m2
-
15879067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie - PARTER 27607713 15879067 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanej kawalerki w Jankowie Dolnym o powierzchni 25,68 mkw. usytuowanej na parterze budynku wielorodzinnego.Mieszkanie składa się z:- Kuchni- Pokoju - Łazienki- GarderobyCzynsz do wspólnoty mieszkaniowej ...

Jankowo Dolne (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

175 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1930
15806942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M5 - Osiedle Orła Białego 26355546 15806942 Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w Gnieźnie na Osiedlu Orła Białego.Na powierzchnię mieszkalną składa się kuchnia z oknem, salon z dużym oknem i wyjściem na balkon, ...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

325 000 PLN (5 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1979
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (20 zł/m2)

4
1
76 m2
1990
15823014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641674 15823014 Polecam działkę budowlaną o powierzchni 776 m², położoną w malowniczej okolicy w Strykowie przy ul. Tęczowej (gmina Stęszew, powiat poznański), niedaleko miejscowości Sapowice. Nieruchomość otoczona z każdej strony terenami zielonymi, zapew...

Strykowo (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
776 m2
-