• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 832

14316383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109114 14316383 Wyjątkowo pięknie położony dom jednorodzinny w Starym PuszczykowieUrokliwy parterowy dom wolnostojący położony bezpośrednio przy terenach leśnych, o powierzchni użytkowej 135 mkw,( całkowitej150 m2 ): 4 sypialnie, salon, duża kuchnia z jadalnią, łazi...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 700 000 PLN (11 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2008
13960531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101366 13960531 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SZEWCE KOŁO BUKU DZIAŁKA o powierzchni 950 mkw położona we wsi Szewce gmina BUK.W okolicy zabudowa nowych domów jednorodzinnych.WZ były wydane przed podziałemMedia - prąd, woda, gazDla działek wydane są warunki za...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

171 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
950 m2
-
13669138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98951 13669138 Szukasz działki pod nowoczesny dom z płaskim dachem ?zobacz! Działka o powierzchni 2000 mkw budowlana położona w okolicy ul Gościnnejustawienie- wschód zachód, kształt regularny prostokątfront-36 mWedług MPZP,teren pod zabudowę jednorodzinną wolnost...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
13104889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87123 13104889 DZIAŁKA PRZY JEZIORZE NIEPRUSZEWSKIM ( 4395 mkw) z WZ PIĘKNY TEREN rezydencjonalny położony blisko jeziora, bezpośrednio przy terenie leśnym, spokój i cisza, tereny rekreacyjne. W miejscowości znajduje się okazała plaża. Media- prąd. woda ,gaz, kanal...

Zborowo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 758 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
4395 m2
-
11799640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81254 11799640 DOM Z POTENCJAŁEM-KOMORNIKI,- 8-10 POKOI, CZYTELNY ADRES, MOŻE BYĆ POD DZIAŁALNOŚĆ Dom wolnostojący położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Komornik. Idealny pod wynajem, do prowadzenia działalności ze względu na czytelne położenie lub dla duż...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 980 000 PLN (5 211 zł/m2)

10
3
380 m2
1998
14695384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25246 14695384 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Z MPZP, MEDIA !, ZIELĄTKOWO, GM. SUCHY LAS Działka budowlana położona w miejscowości Zielątkowo Gmina Suchy Las, Bardzo dobry dojazd S11 i potem ok 1,5 km z Chludowa lub ok 4 km od GolęczewaPołożenie ciche, kameraln...

Zielątkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

325 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
14184754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23535 14184754 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DOPIEWO, LISÓWKI, z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej. Teren o powierzchni 9,7776 ha atrakcyjnie położony, niedaleko jeziora we wsi Lisówki, Gm Dopiewo. Teren nie jest objęty MPZP, nie posiada warunków zabudowy. W studium p...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

5 464 600 PLN (56 zł/m2)

-
-
97776 m2
-
13968186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23486 13968186 TEREN z przeznaczeniem pod przemysł, działalność uciążliwą, Czarne Piątkowo Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2,5 ha położona na terenie ogólnie przemysłowym.Działka znajduję się przy węźle betoniarskim, w okolicy działają żwirownie.Te...

Czarne Piątkowo (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

945 905 PLN (37 zł/m2)

-
-
25565 m2
-
13471837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23385 13471837 DOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD,  z 1913 rWYSOKA STOPA ZWROTU, CAŁOŚĆ WYNAJĘTA Po kompleksowej rewitalizacji, obiekt położony centrum Poznania, blisko dworca, targów, kilka przystanków tramwajowych do AWF, Politechniki Poznańskiej, A...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
15897993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28017410 15897993 Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki:prawa własności nieruchomości, tj. lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni 71,85 m2, składającego się na parterze: z przedpokoju, toalety, sa...

Dąbrówka (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

650 000 PLN (9 047 zł/m2)

2
-
71.85 m2
-
15897466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28003484 15897466 Blisko lasu z. mieszkaniowa mpzp możl. podziałPrzedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie.Działka jest objęta Miesjcowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Podstawowe in...

Sulmierzyce (Wielkopolskie, gm. Sulmierzyce)

429 200 PLN

-
-
4292 m2
-
15897458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28003486 15897458 Przy lesie mieszkaniowa mpzp do podziałuPrzedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie.Działka jest objęta Miesjcowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Podstawowe informac...

Sulmierzyce (Wielkopolskie, gm. Sulmierzyce)

200 100 PLN

-
-
2001 m2
-