• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 813

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641664 15823026 Do wynajęcia lokal o pow. 60,30m2, położony na parterze w pasażu handlowo-usługowej z parkingiem. Budynek położony jest przy drodze wojewódzkiej 307 Poznań-Buk, przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu. Sąsiednie lokale wynajęte...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
60 m2
2025
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009
15863043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27237915 15863043 Na wynajem lokal o pow. 114m2 o przeznaczeniu usługowohandlowobiurowym położony w pasażu przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu. Powierzchnia lokalu: 113,80 m2 Kondygnacja: parter Stan...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 550 PLN (40 zł/m2)

2
1
114 m2
2000
15830952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26683374 15830952 OKAZJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Na sprzedaż udział 34 w całej nieruchomości, działka 9424 m2 o numerze geodezyjnym 197 zabudowana domem wolnostojącym o pow. ok. 90 m2 oraz budynkiem gospodarczym o ...

Duszniki (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9424 m2
-
15582512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21824397 15582512 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Mirosławki (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

420 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15582235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820415 15582235 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Noskowo (Wielkopolskie, gm. Września)

115 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15447461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18771086 15447461 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę sprzedaży działki budowlanej z możliwymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego , wolnostojącego o pow. zabudowy 80-140m2 , dwie kondygnacje . ...

Pruśce (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

150 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
720 m2
-