• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 813

15307934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15390915 15307934 Polecam do sprzedaży ładne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinne oraz działki wielorodzinne i pod inwestycje deweloperską położone na zachód od Poznania nad jeziorem Bytyńskim w miejscowości Bytyń o powierzchni od 600m2 do 1200 m...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

170 000 PLN (213 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15284192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 14761990 15284192 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w spokojnej miejscowości Przyborowo nad Zalewem Radzyny w bliskiej odległości miejscowości Kaźmierz. Budynek usytuowany w kompleksie nowo powstałych bud...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

535 000 PLN (5 095 zł/m2)

5
1
105 m2
2024
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15889670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27858449 15889670 2 pokoje, 47,2m2, 490.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 3 piętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 47,2m...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15589079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21950506 15589079 Polecam Ofertę najmu lokalu przestrzeni do zdjęć - studio fotograficzne o pow. 77 m2 przy ul. Wodna 6 w Gruszczynie gm Swarzędz. DODATKOWE INFORMACJE: Cena podana jest za jeden dzień najmu. ...

Gruszczyn (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 200 PLN (16 zł/m2)

1
-
77 m2
-
15588776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21940240 15588776 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę działki budowlanej o pow. 6521 m2 ( działka nr 15612 ) znajdującej się w Nekiel...

Nekielka (Wielkopolskie, gm. Nekla)

849 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
6521 m2
-
15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

169 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15897397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28001966 15897397 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego na Poznańskich Winiarach w kompleksie nowszych bloków na wysokim parterze przy ulicy Św. Leonarda składające się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni i łazienki. Lokal jest ...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
2004
15872511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27495919 15872511 !!! Wynajem,2 pokoje,48m2,1900złmc, !!! !!! Mieszkanie po kapitalnym remoncie !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w Koziegłowach na os.Leśnym, położonym na spokojnym z...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
1
48 m2
1993
15588703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21938677 15588703 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rościnno (Wielkopolskie, gm. Skoki)

299 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15294738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15019845 15294738 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15876976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27559690 15876976 Polecam, do wynajęcia powierzchnię produkcyjno-usługowo-magazynową wraz z placem w miejscowości Bogucin przy ul. Gnieżnienskiej, trasa Gniezno-Poznań. Oferta dotyczy powierzchni produkcyjno-usługowo-magazynowej z placem, ...

Bogucin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

4 500 PLN (26 zł/m2)

7
1
170 m2
-