• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 823

11811496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81263 11811496 BARDZO ŁADNIE POŁOŻONA DZIAŁKA BUDOWLANA - SZCZYTNIKI mieszkaniowo- usługowa.- TEREN Z MPZP Działka o powierzchni 846 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki i czytelny wyjazd na S11.Do...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

423 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
846 m2
-
14736655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25522 14736655 ŚWIETNY TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, POD LASEM, WZ, LUCINY GMINA ŚREMDziałka o powierzchni 1,0295ha, bardzo ładnie położona w cichej lokalizacji, bezpośrednio przy terenie leśnym, o regularnym kształcie, płaska, idealna pod inwestycję, zabudowę ...

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

2 059 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
10295 m2
-
14716430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25368 14716430 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, BLISKO JEZIORA ROGOZIŃSKIEGO Teren o powierzchni 1,5794 ha urokliwie położony niedaleko Rogoźna, blisko terenów zielonych jeziora Rogozińskiego. Idealny na siedliskoPosiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, utwa...

Międzylesie (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

789 700 PLN (50 zł/m2)

-
-
15794 m2
-
13895714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23443 13895714 Duży teren inwestycyjny. W studium przeznaczony pod przemysł. Teren 1,7 ha położony Chomęcicach, blisko trasy S5 ( S11 ). Logistycznie znakomite położenie, czytelny dojazd.Teren w STUDIUM kierunek pod AG. Nie jest objęty MPZP. nie posiada WZ, Teren ...

Chomęcice (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

3 600 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
17181 m2
-
13895820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23440 13895820 PIĘKNA DZIAŁKA MIESZKANIOWO- USŁUGOWA, PRZY PARKU, WZ, ZDZIECHOWICE ŚRODA WIELKOPOLSKAPEŁNE MEDIA, WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWEDziałka budowlana (2876 mkw)w miejscowości Zdziechowice, w pobliżu (9 km) Środy Wielkopolskiej. Front o szerokości ok. 60 m., is...

Zdziechowice (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

199 900 PLN (70 zł/m2)

-
-
2876 m2
-
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15793656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26043739 15793656 Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 9600 mkw położona w Chybach gm Tarnowo Podgórne ( okolica osiedli Zielonych ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną a w części z możliwością prowadzenia usługTeren jest objęty MPZP ( miejscowym planem zago...

Chyby (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 950 000 PLN (307 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15790594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25970849 15790594 A może prywatna Rezydencja nad Jeziorem Wielkim Enklawa Ciszy w Sercu Natury ? Teren z linią brzegową jeziora Marzysz o miejscu, gdzie poranną kawę pijesz z widokiem na taflę jeziora, a jedynym sąsiadem jest kojący szum lasu? Ta wyjątkowa nieruchomo...

Mylin (Wielkopolskie, gm. Chrzypsko Wielkie)

3 215 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
10050 m2
-
15770484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25554174 15770484 Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z WZ) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta - Pokrzywno, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Poznania z szybkim dostępem ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 760 990 PLN (210 zł/m2)

-
-
41719 m2
-
15523449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461799 15523449 DZIAŁKA WŚRÓD NOWEJ ZABUDOWY, POD DOM WOLNOSTOJĄCY LUB -BLIŹNIACZY- LUBOŃ LASEK, UZBROJONA, MPZP, DACH PŁASKIDziałka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul.Targowej Fabryczna.) Atutem jest położenie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

869 400 PLN (700 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15516285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20288331 15516285 Działka ze słonecznym ogrodem i widokiem na tereny zieloneDZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNPRODZINNĄ Z PLANEM MIEJSCOWYM -DACH PŁASKI, UZBROJONA, LUBOŃDziałka o powierzchni 888 mkw w pod-poznańskim Luboniu, okolica ul.Targowej Fabryczna.Spokojna okolica nowe...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

625 000 PLN (704 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15470867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19291654 15470867 Na sprzedaż  działki z obowiązującym MPZP ( planem miejscowym ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położone w Biernatkach gm Kórnik, UWAGA - ostatnia działka 800 mkwŚwietna lokalizacja i bardzo dobry miejscowy plan zagospodarowania pozwolą ...

Biernatki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

290 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
800 m2
-