• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 822

15470867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19291654 15470867 Na sprzedaż  działki z obowiązującym MPZP ( planem miejscowym ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położone w Biernatkach gm Kórnik, UWAGA - ostatnia działka 800 mkwŚwietna lokalizacja i bardzo dobry miejscowy plan zagospodarowania pozwolą ...

Biernatki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

290 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15425000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18268728 15425000 Możliwość zakupu innej powierzchni - zapytaj !ŁADNIE POŁOŻONY TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁKACHTeren idealny pod zabudowę 2- lokalową,  jest podzielony na działki, położony w cichej okolicy miejscowości Borkowice, z łat...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

420 900 PLN (300 zł/m2)

-
-
1403 m2
-
15350422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16536864 15350422 WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA JERZYŃSKIEGO, PUSZCZY ZIELONKA, ZŁOTNICZKI GM. POBIEDZISKA Działka budowlana o powierzchni 1237 mkw położona na skraju Puszczy Zielonki, we wsi Złotniczki gminie Pobiedziska Teren położony na lekkim wzniesie...

Złotniczki (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

371 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15266530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14234116 15266530 TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, MPZP, MIĘDZYLESIE, ROGOŹNO Oferuję urokliwie położone działki budowlane z MPZP położone niedaleko Rogoźna o powierzchni łącznej 3,4027 ha, blisko terenów zielonych jeziora Rogozińskiego.Idealny na siedlisko. Teren po...

Międzylesie (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 361 080 PLN (40 zł/m2)

-
-
34027 m2
-
15087213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9376823 15087213 GOTOWY DO ODBIORUDOM PREMIUM NA KAMERALNYM OSIEDLU, DUŻA DZIAŁKA 500 mkw, NOWOCZESNA LINIA, POMPA CIEPŁADom 4 pokojowy, który przez przemyślaną architekturę gdzie lokal połączony jest TYLKO łącznikiem z pomieszczeniem technicznym i WC  daje poczucie ...

Łowęcin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
1
94 m2
2025
15023752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7220923 15023752 ŚWIETNIE POŁOŻONY TEREN ROLNY POD LASEM, 1,4400 ha , WE WSI LISÓWKI, GMINA DOPIEWO, Oferuję urokliwie położony teren rolny z lasem w okolicy gminy Dopiewo, we wsi Lisówki. Powierzchnia całości 1,4400ha, Teren płaski, w części bez zadrzewienia. Dojazd...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

936 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
14400 m2
-
14857410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3470491 14857410 Teren pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn,  pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej miejscowości Jerzyn, gminie Pobiedziska. MPZP- teren jest objęty miejscowym pla...

Jerzyn (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

493 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
4934 m2
-
14048376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2360617 14048376 PIĘKNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ. MEDIA.CICHA ULICZKA, MPZP, DACHY PŁASKIE. Ładnie usytuowana działka, 1400 mkw, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja z łatwym dojazdem. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
13895914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202819 13895914 Piękna działka budowlana, z MPZP, o powierzchni 2743 mkw, szeroki front, okolica ul KraszewskiegoDojazd- drogą brukowaną z chodnikiem dla pieszychMEDIA - prąd, woda, kanalizacja, gaz, telefon w drodze przy działceFRONT 40 M Bardzo ładnie usytuowana d...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 990 000 PLN (725 zł/m2)

-
-
2743 m2
-
13895952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202779 13895952 DZIAŁKA ROLNA, GORTATOWO, GMINA SWARZĘDZ, 1,66 ha, MPZP, Grunt rolny położony w Gortatowie o powierzchni 1,6675 ha. Dojazd do działki droga asfaltową ,ostatnie 50 m polną. Działka o regularnym obrysie, w kształcie prostokąta, płaska, w klasie bonita...

Gortatowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

780 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
16675 m2
-
13895960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202778 13895960 Działka w pobliżu Nowego Tomyśla ( gmina Kuślin) pod zabudowę mieszkaniową, rekreacyjną i usługową. powierzchnia 28 haDzięki otoczeniu terenów naturalnych, lasów ta działka ma piękne i atrakcyjne położenie, bliskość autostrady Berlin-Warszawa, dogodn...

Kuślin (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

7 856 436 PLN (28 zł/m2)

-
-
280587 m2
-
13895901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202757 13895901 PIĘKNA DZIAŁKA W OTULINIE LASU POD TWÓJ DOM, RAJ DLA GRZYBIARZY! DĄBROWA GMINA KUŚLIN, MPZP Oferujemy pięknie położone działki przy ścianie lasu, teren o powierzchni 3,3092ha położony w miejscowości Dąbrowa gm. Kuślin.( 60 km od centrum Poznania) zo...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

102 300 PLN (93 zł/m2)

-
-
1100 m2
-