• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Chodzież

Znalezionych ofert: 69

15366687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16931426 15366687 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W STRZELCACH GM. CHODZIEŻ Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 61,36 m 2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 17,64 m 2 oraz piwnicą o pow. 11,70 m 2 i garaż...

Chodzież (Strzelce) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

188 000 PLN (3 082 zł/m2)

3
-
61 m2
1970
15841744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w dobrym miejscu 26794295 15841744 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWATylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność!Działka usługowa objęta MPZP - Chodzież, woj. wielkopolskiePrzedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Chodzież, w północnej części województwa w...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

890 000 PLN

-
-
3924 m2
-
15662199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23493994 15662199 NA SPRZEDAŻ BUDYNKI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWE W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Nieruchomość położona w miejscowości Chodzież (obrzeża miasta, wyjazd na WyszynyRyczywół) na działce o pow. 5490 m 2 Całkowita pow. użytkowa bu...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 250 000 PLN (475 zł/m2)

11
-
2630 m2
-
15870637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27434440 15870637 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY W CENTRUM CHODZIEŻY Nieruchomość z potencjałem, która dla nowego właściciela stanowi gotowy produkt inwestycyjny !!! Budynek w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwn...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

3 250 000 PLN (3 517 zł/m2)

11
-
924 m2
1960
15680861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23837489 15680861 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY, BLISKO CENTRUM Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,14 m2, zlokalizowane na popularnym osiedlu w Chodzieży, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lok...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
1986
15687765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23971239 15687765 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W CHODZIEŻY Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1065 m 2 położoną w Chodzieży, w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej oraz drogi krajowej nr 11. Działka objęta ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

90 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15779951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25794496 15779951 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CHODZIEŻY Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3955 m 2 , położona w Chodzieży, w spokojnej okolicy, pod lasem, z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz głównych tras. Zgodnie z miejscowym ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

600 000 PLN

-
-
3955 m2
-
15687832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23974936 15687832 Na sprzedaż mieszkanie 46 m 2 - 3 pokoje - centrum Chodzieży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m 2 , zlokalizowane w samym centrum Chodzieży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

229 000 PLN (4 978 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15802388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26265616 15802388 Dom na sprzedaż - Chodzież Oferujemy komfortowy, zadbany dom o powierzchni 190,8 m², położony blisko centrum Chodzieży, a jednocześnie w spokojnej, lekko oddalonej od głównego ruchu okolicy. To doskonała propozycja dla rodzin ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

690 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
2
190 m2
-
15462097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19100217 15462097 DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 2275 m 2 . Działka płaska, w kształcie prostokąta. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 160 m drogą utwa...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

315 000 PLN

-
-
2275 m2
-
15887029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773611 15887029 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania - to ta oferta jest dla Ciebie !! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu przy ulicy Kaczorowskiego. Mieszkanie zostało...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
-
64 m2
1997
15726997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24708691 15726997 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 273,06 m 2 oraz budynek gospodarczy o pow. 68,60 m 2 . Nieruchomość położona w centrum miasta na działce o powierzchni ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

449 000 PLN (1 645 zł/m2)

11
-
273 m2
1906