• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Chodzież

Znalezionych ofert: 69

15408017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17868229 15408017 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny w budynku wolnostojącym w Chodzieży o pow. 5 0,80 m 2 . Mieszkanie na parterze budynku wolnostojącego niedaleko centrum miasta - F...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
14356350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 124396 14356350 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W CHODZIEŻY Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w Chodzieży o powierzchni 3,5178 ha. Działka zagospodarowana - staw rybny zarybiony karpiami o wielkości około 150 m na 200 m i głębokości od ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

620 000 PLN

-
-
35178 m2
-
15224199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13166631 15224199 DO SPRZEDAŻY LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią usługowo - handlową. Obiekt mieści się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic ...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

850 000 PLN (2 707 zł/m2)

11
-
314 m2
1999
15001215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6586165 15001215 NA SPRZEDAŻ LOKAL W NIETUSZKOWIE SUPER OFERTA !!! Na sprzedaż lokal usytuowany w parterowym domu - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem usługowym bądź mieszkalnym , poddasze nieużytkowe, bez podpiwniczenia o łącznej po...

Chodzież (Nietuszkowo) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

129 000 PLN (1 843 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15001221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6586159 15001221 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY W CHODZIEŻY Nieruchomość z potencjałem, wiele możliwości rozwoju, zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową. Przedmiotem oferty jest obiekt mieszkalno - usługowy ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

899 000 PLN (1 301 zł/m2)

11
-
691 m2
-
14984328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6093643 14984328 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest obiekt mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 242,87 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 148 m 2 w samym centrum Chodzieży. Budynek w zabudowie zwa...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

149 000 PLN (616 zł/m2)

11
-
242 m2
-
14948893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5400792 14948893 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W CENTRUM CHODZIEŻY. Przedmiotem oferty jest działka w ścisłym centrum miasta o powierzchni 89 m 2 . W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako MWU - teren zabudowy mieszkaniowej wielor...

Chodzież (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

109 900 PLN

-
-
89 m2
-
14767301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 183183 14767301 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA O POW. 2628 M 2 W CHODZIEŻY Wg miejscowego planu zagospodarowania teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej, przewidziany do zagospodarowania. Podział terenu na 3 działki budowlane. ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

262 800 PLN

-
-
2628 m2
-
13130730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87219 13130730 DZIAŁKA REKREACYJNO - USŁUGOWA NA SPRZEDAŻ W CHODZIEŻY. Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej pow. 329 m2 usytuowane nad samym jeziorem miejskim w Chodzieży. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chodzieży...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

250 000 PLN

-
-
329 m2
-
15315004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15573042 15315004 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CHODZIEŻY Jeśli masz pomysł na swój własny biznes i szukasz odpowiedniego miejsca to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !! Przedmiotem oferty są 2 działki gruntu o łącznej powierzchni 6...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 200 000 PLN

-
-
6584 m2
-
14940831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5217233 14940831 NA SPRZEDAŻ DOM PARTEROWY W NIETUSZKOWIE SUPER OFERTA !!! Na sprzedaż parterowy dom - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem mieszkalnym bądź usługowym, poddasze nieużytkowe, bez podpiwniczenia o łącznej powierzchni użytk...

Chodzież (Nietuszkowo) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

129 000 PLN (1 843 zł/m2)

1
1
70 m2
-
14544091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 140182 14544091 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA USŁUGOWA W POBLIŻU STOKU NARCIARSKIEGO W CHODZIEŻY Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę gruntu o powierzchni 1,3561 ha. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do trójkąta. Znajduje się przy drodze kraj...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 712 200 PLN

-
-
13561 m2
-