• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Piła

Znalezionych ofert: 221

15778468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25752250 15778468 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Istnieje możliwość dokupienia GARAŻU pod budynkiem za kwotę 70 000z...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 557 zł/m2)

4
-
70 m2
2007
15865617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27303869 15865617 Gotowy do działania pensjonat w zabytkowym obiekcie w centrum Piła - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Parku Miejski Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, wyremontowany i kompletnie wyposażony obiekt hotelowy z zapleczem restauracyjnym ,...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 980 000 PLN (3 989 zł/m2)

11
-
747 m2
1896
15705493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Kawalerka z opcją 2 pokoi 24280500 15705493 Przestronna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje - Piła, os. StaszyceDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszyce. Istnieje możliwość...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
1
37 m2
1987
15843810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814159 15843810 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,40 m² Balkon Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m² , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile . Lokal stanowi doskonałą propozycję zar&oacu...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (8 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15660408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23463586 15660408 NA SPRZEDAŻ BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 3-pokoje, pow. użytkowa 70,28 m 2 , działka o pow. 736 m 2 Jeżeli szukasz działki w Pile, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom d...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1934
15840211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26770634 15840211 GOTOWA BAZA DLA FIRMY INSTALACYJNEJ - KOMPLEKS BUDYNKÓW + DZIAŁKA 3712 m² + DZIAŁAJĄCY BIZNES Na sprzedaż nieruchomość komercyjna stanowiąca w pełni funkcjonującą bazę operacyjną firmy z branży instalacyjnej wodno-kanalizacyjnej , położo...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 303 000 PLN (620 zł/m2)

11
-
3712 m2
2026
15687207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23959333 15687207 Piła os. Podlasie NOWY i ATRAKCYJNY lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu-lokalowym położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Pile Idealne miejsce dla RODZINNY !! Połowa domu o powierzchni użytkowej 100,6...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 150 000 PLN (11 500 zł/m2)

5
2
100 m2
2022
15821573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612622 15821573 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Piła - Zielona Dolina OBNIŻKA CENY: z 575.000,00 zł na 555.000,00 zł! Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m² , z...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

555 000 PLN (10 278 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15846859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26896598 15846859 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja PO GENERALNYM REMONCIE , PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Balkon i piwnica OPIS POMIESZCZEŃ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15213943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12782535 15213943 Na sprzedaż wspaniały dom z duszą z wielkimi możlwościami.Dom o metrażu 156 m2 składający się z pięciu pokoi,dwóch łazienek i dwóch kuchni.Możliwość domu dwurodzinnego.Nieruchomość usytuowana na cichej, osiedlowej uliczce, położona na narożnej dział...

Piła, Krasińskiego

869 000 PLN (5 571 zł/m2)

5
2
156 m2
1960
15882850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673459 15882850 Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych i ponadczasowych tonacjach. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 43,80 m....

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (9 047 zł/m2)

2
-
43 m2
1998
15882416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27663543 15882416 Piła - centrum ul. 11-go Listopada Lokal mieszkalny o powierzchni 63,10 m.kw. usytuowany na I piętrze: - 3 pokoje - jasna i oddzielna kuchnia - I piętro w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy - tylko po dwa mieszkania na kondygnacji - i tyl...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
-
63 m2
-