• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Piła

Znalezionych ofert: 221

15772877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25622426 15772877 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura: furman24.pl Klimatyczne 2-pokojowe mieszkan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15882034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655562 15882034 Mieszkanie 2-pokojowe 35,29 m2 Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Mieszkanie o powierzchni 35,29 m² z...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15869860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410866 15869860 NOWA CENA!!! DOM JEDNORODZINNY - PIŁA OSIEDLE MOTYLEWO pow. użytkowa 150 m 2 , 5 pokoi, działka 2467 m 2 , garaż z pom. gospodarczym, pięknie zagospodarowany ogród! Dom w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych na osied...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
2
150 m2
2002
15780545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25805448 15780545 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU PODZIEMNYM Nieruchomość znajduję się na Osiedlu Górnym na ul. Mickiew...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

739 000 PLN (9 012 zł/m2)

4
-
82 m2
2019
15863584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27252446 15863584 WYJĄTKOWO KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMOŚCIU !!! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze d...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15824360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26617469 15824360 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM!!! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku mieszkalnym na ul. Lotniczej! Mieszkanie zos...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

659 000 PLN (9 551 zł/m2)

4
-
69 m2
2021
15879165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609525 15879165 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie w pierwotnym układzie 4- pokojowe. Jeden z pokoi został otwarty...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15865341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27294930 15865341 KAWALERKA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Podlasie!! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,9 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Lelewela. Mieszkanie bardzo jasne, na I piętrze ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 324 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15876410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27536942 15876410 Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, Zamość 81,9 m² • 3 pokoje • 1 piętro • 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą — takim, które od progu otula atmosferą starej...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

520 000 PLN (6 420 zł/m2)

3
-
81 m2
1931
15877509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570989 15877509 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Pile, na Zielonej Dolinie! Stylowe, przestronne i gotowe do zamieszkania. Zapraszamy na Drzwi Otwarte 23 kwietnia (czwartek) godz.: 16:00-18:00 Przedstawiamy ofertę sprzedaży k...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

439 000 PLN (10 707 zł/m2)

2
-
41 m2
2020
15875080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525502 15875080 Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, kt&am...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 511 zł/m2)

4
-
92 m2
-
15852126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27025349 15852126 PIŁA ul. ŻWIROWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA położona w przemysłowej części PIŁY, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działka gruntu o powierzchni 0,1918 ha położona pod ścianą lasu (na zdjęciu działka numer 2). objęta ust...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

381 682 PLN

-
-
1918 m2
-