• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Piła

Znalezionych ofert: 221

15864657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27271541 15864657 Dom z lokalem usługowym Piła, Podlasie, ul. Akacjowa 334 m² idealny pod biznes i zamieszkanie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną oraz usługową, zlokalizowana w Pile (os. Podlasie) przy ul. Akacjowej. To dosk...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 700 000 PLN (5 090 zł/m2)

6
2
334 m2
1997
15839613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26756088 15839613 Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w budynku wielorodzinnym, na spokojnym i dobrze...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (6 543 zł/m2)

4
-
81 m2
-
15808562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26398641 15808562 Lokal użytkowy 70,72 m² gabinety medyczne kosmetyczne Piła - ul. o. M. Kolbego Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70,72 m² , położony przy ul. o. Maksymiliana Kolbego w Pile . Lokal znajduje się w przyzi...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (4 986 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15779092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25765549 15779092 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, Piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Lutyckiej w Pile. To bardzo spokojne osiedle, pełne zieleni i ciszy , a jednocześnie...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15793237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26033513 15793237 Kawalerka z antresolą w stylu loftowym - nowoczesny komfort w centrum Piły Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m² z antresolą (ok. 10 m²) w budynku z 2022 roku przy ul. Kołobrzeskiej w Pile. Wysokie na 3,5 m wnętrze tworzy p...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

340 000 PLN (8 947 zł/m2)

1
-
38 m2
2022
15823865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617371 15823865 Przestronny dom wolnostojący z garażem w Pile Na sprzedaż komfortowy i stylowy, solidnie wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący z garażem , położony na zadbanej działce o powierzchni 622 m² , w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowan...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 330 000 PLN (4 290 zł/m2)

5
2
310 m2
2002
15861399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27206541 15861399 Garaż na sprzedaż - Piła, ul. Kaczorska Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,70 m² , zlokalizowany przy ul. Kaczorskiej w Pile (numer 62). Garaż wyposażony jest w instalację elektryczną, co zwiększa jego funkcjonalność i wygodę użytkowan...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

60 000 PLN (3 750 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15310968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15460059 15310968 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,39M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (PARTER). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA C...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

551 037 PLN (8 349 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15305454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15312309 15305454 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,1M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (II PIĘTRO). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

548 630 PLN (7 315 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15835164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730170 15835164 *** OFERTA BEZPOŚREDNIA *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Mieszkanie zostało wykończone i urządzone z dbałością o ka...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

579 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15712121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24415588 15712121 Na SPRZEDAŻ 2 - POKOJOWE MIESZKANIE, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle ZAMOŚĆ Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze, z balkonem. Mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15867898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna kawalerka 26 m² | Balkon | Centrum Piły 27356717 15867898 Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m², zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 296.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty, który przeszedł term...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 900 PLN (10 765 zł/m2)

1
1
26 m2
1980