• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Września

Znalezionych ofert: 49

15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15896881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27990989 15896881 Zarząd Powiatu Wrzesińskiego Ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż części nieruchomości gruntowych niezabudowanych Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługiwało pierwszeństwo w nabyciu cz...

Września (Bierzglinek) (Wielkopolskie, gm. Września)

3 349 702 PLN

-
-
13134 m2
-
15879103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608119 15879103 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Mieszkanie 53,6 m2 z wydzielonymi 3 pokojami w bloku (bez windy) na 2 piętrze przy ul. J. Słowackiego 3 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 53,6 m2 w tym:-pokój...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

370 000 PLN (6 903 zł/m2)

3
-
53.6 m2
1975
15885358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727124 15885358 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie w bloku (bez windy)na 2 piętrze przy ul. Słowackiego 22 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 47,9m2 w tym:-pokój ok. 21 m2,-pokój ok. 14,3...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15367715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16955057 15367715 BUDYNEK Z PRZYNOSZĄCA ZYSKI DZIAŁALNOŚCIĄBiuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej.Budynek z 1992 r o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym usytuowanym na działce (numer...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

899 000 PLN (3 047 zł/m2)

8
-
295 m2
1992
12592457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16185 12592457 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ działka w Gutowie Małym przy ulicy Powidzkiej, 1 km od Wrześni o pow.1878m2. Numer ewidencyjny 2325Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania P...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

355 000 PLN

-
-
1878 m2
-
13019713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16177 13019713 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o pow. 6 391 m2 w Obłaczkowie, zaledwie 3 km od Wrześni.Opcje sprzedaży: -dla dewelopera (możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na zabudowę mie...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 200 000 PLN

-
-
6391 m2
-
15839905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26762436 15839905 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48 m2 w bloku na I piętrze przy ul. Słowackiego 24 we Wrześni.Powierzchnia mieszkania ok. 47,9m2, w tym:-pokój dzienny ok. 21 m2,-pokój ok. 12,5 m2, ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15367602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16954320 15367602 BUDYNEK Z PRZYNOSZĄCA ZYSKI DZIAŁALNOŚCIĄBiuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej.Obiekt z 1992 r o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym usytuowanym na działce (numer...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

899 000 PLN (3 047 zł/m2)

1
-
295 m2
1992
15245815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13702125 15245815 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Dobrze prosperujący Obiekt o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15877771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578756 15877771 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z niestandartową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego:MIESZKANIE 3 pokojowe we Wrześni na zamkniętym osiedlu Przy Parku przy ul. Gnieźnieńskiej 31 o łącznej pow. 90,4m2, na II ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

799 000 PLN (8 839 zł/m2)

3
2
90.4 m2
2011