• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Września

Znalezionych ofert: 49

15722832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24625824 15722832 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni – przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku.Doskonała lok...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

269 000 PLN (5 223 zł/m2)

2
-
51.5 m2
1970
15245802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13702126 15245802 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, dobrze prosperującą ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce (numer 30116) o...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 900 000 PLN (4 827 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15841906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26801941 15841906 Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury?Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36 m², położonego na I piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowan...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

450 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15885901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743641 15885901 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Września, ul. SłowackiegoSzukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta może być ideal...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

329 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15877051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562093 15877051 Duża działka budowlana z projektem domu i garażu! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie możesz sprawnie rozpocząć inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! OSA Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o p...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

224 000 PLN

-
-
800 m2
-
15861590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208350 15861590 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem - tuż przy lesie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o pow. 60,82 m², położonego na parterze budynku zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Leśny Zakątek (Apartamenty Przy Lesie) we Wrześni. ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

600 000 PLN (9 865 zł/m2)

3
1
60.82 m2
2025
15728122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24734072 15728122 Szukasz przestronnego domu w doskonałej lokalizacji, z dużym ogrodem i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki?Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedaży – dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 180 m² położony na zadbanej działce o pow. 899 m² we Wrześni...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

849 000 PLN (4 717 zł/m2)

6
2
180 m2
1970
15738646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24909400 15738646 Biuro Osa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o pow. 60 m² położone we Wrześni przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą wybudowanym w 2019 roku.W CENIE MIESZKANIA WIĘKS...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

490 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15571922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica prosperująca inwestycja z potencjałem 21576828 15571922 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość kamienica położona w samym centrum Wrześni, łącząca ulice Jana Pawła II z Fabryczną. Idealna baza pod inwestycje, wynajem itp. ze względu na lokalizację w samym centrum miasta. Dostęp do posesji z obu stron dz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

990 000 PLN (1 286 zł/m2)

12
-
770 m2
-
15338013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowa z potencjałem 2751 m Września 16186601 15338013 Oferujemy Państwu działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji Wrześni na os. Sokołowskie. Wymiary działki 21x135 m2 Działka oczywiście posiada dostęp do drogi publicznej i oficjalny wjazd jest przez ul. Mieszka I.Zagospodarowanie pozwala na wybudowan...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

350 000 PLN

-
-
2751 m2
-
15804166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 49m2 duży balkon i piwnica do aranżacji 26301726 15804166 Zapraszam na prezentację mieszkania we Wrześni na osiedlu Kościuszki. Lokal w bloku dwupiętrowym po termomodernizacji. Duże balkony, duże piwnice to na pewno polepsza warunki mieszkalne. Osiedle znane i lubiane przez mieszkańców Wrześni z ciekawą inf...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

330 000 PLN (6 735 zł/m2)

2
1
49 m2
1993
15218138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa pod Wrześnią na dużej działce 3130m2 12986131 15218138 Ponadczasowa willa w podmiejskiej okolicy Wrześni...miejscowość Obłaczkowo. Lokalizacja przy drodze nr.15. Duży dom z potencjałem dla ludzi ceniących sobie przestrzeń i duże ogrody 3130m2. Zagospodarowanie ogrodu mieszane: drzewka owocowe, krzewy ozd...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

789 000 PLN (2 818 zł/m2)

6
2
280 m2
1985