• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 319

15881027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27620646 15881027 DOM WOLNOSTOJĄCY DOBRZYCA (GM. SZYDŁOWO) o pow. użytkowej 194 m 2 , 5 pokoje, garaż w bryle na działce 1157 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnej ulicy z dala od drog...

Dobrzyca (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

829 000 PLN (2 801 zł/m2)

5
2
296 m2
-
15881022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27620644 15881022 KAWALER KA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Osiedle GÓRNE! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! NOWA NIŻSZA CENA!!!! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Wyspiańskiego. Mi...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15879165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609525 15879165 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie w pierwotnym układzie 4- pokojowe. Jeden z pokoi został otwarty...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15865341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27294930 15865341 KAWALERKA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Podlasie!! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,9 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Lelewela. Mieszkanie bardzo jasne, na I piętrze ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 324 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15847978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26926121 15847978 DUŻE MIESZKANIE PIŁA - ZAMOŚĆ! 4 pokoje o pow. 70 m 2 , 10. piętro, balkon Mieszkanie na ul. Roosevelta o pow. 70 m² , 4 pokoje, osobna kuchnia, położone na 10. piętrze wieżowca. Sąsiedztwo szkół i dobra komunikacja zapewni ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (4 986 zł/m2)

4
-
70 m2
1978
15801795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26250655 15801795 DOM z dużą działką w Leżenicy pow. użytkowa 110 m 2 , działka 6500 m 2 możliwość dokupienia działek sąsiadujących o pow. około 5500m 2 Polecam serdecznie nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym , położona w atrakcyjnej okolicy....

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

599 000 PLN (2 723 zł/m2)

4
1
220 m2
-
15760695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25365331 15760695 Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w malowniczym Uzarzewie – zaledwie 15 km od Poznania.To idealne miejsce dla osób szukających balansu między spokojem natury a bliskością miasta:• 15–20 minut do centrum Poznania, s...

Uzarzewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

319 000 PLN

-
-
1116 m2
-
15860625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182890 15860625 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,68 m², położone na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku w spokojnej części Skoki, w otoczeniu lasów i jezior.To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę oraz dobrą komunikacj...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

349 000 PLN (8 579 zł/m2)

2
-
40.68 m2
2020
15860246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181344 15860246 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9521 m², położone w miejscowości Napachanie , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Napachanie to spokojna, zielona miejscowość ...

Napachanie (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

2 990 000 PLN

-
-
9521 m2
-
15722599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24621527 15722599 Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3007 m², położona w spokojnej części miejscowości Kicin (gm. Czerwonak) – zaledwie kilkanaście minut od Poznania.To idealne miejsce dla osób marzących o domu jednorodzinnym w otoczeniu natury, a ...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

669 000 PLN

-
-
3007 m2
-
15863656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zobacz 17-18 kwietnia Twoja leśna Enklawa nad wodą 27253906 15863656 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Wystawiamy tę działkę z myślą o kimś, kto szuka prywatnego miejsca na rekreację, a nie o instytucjach. Szkoda byłoby oddać ten teren Lasom Państwowym, skoro może tu stanąć Twój kemping,...

Drzewce (Wielkopolskie, gm. Osiek Mały)

35 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15880938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27616739 15880938 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam wyjątkową kawalerkę w odnowionej kamienicy przy Placu Metziga. Kawalerka dla singla lub jako na wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy.Frontowe mieszkanie na 2. piętrze z widokiem na Park. D...

Leszno (Podwale) (Wielkopolskie, gm. Leszno)

219 000 PLN (10 950 zł/m2)

1
-
20 m2
-