• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 321

15860246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181344 15860246 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9521 m², położone w miejscowości Napachanie , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Napachanie to spokojna, zielona miejscowość ...

Napachanie (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

2 990 000 PLN

-
-
9521 m2
-
15722599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24621527 15722599 Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 3007 m², położona w spokojnej części miejscowości Kicin (gm. Czerwonak) – zaledwie kilkanaście minut od Poznania.To idealne miejsce dla osób marzących o domu jednorodzinnym w otoczeniu natury, a ...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

669 000 PLN

-
-
3007 m2
-
15863656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zobacz 17-18 kwietnia Twoja leśna Enklawa nad wodą 27253906 15863656 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Wystawiamy tę działkę z myślą o kimś, kto szuka prywatnego miejsca na rekreację, a nie o instytucjach. Szkoda byłoby oddać ten teren Lasom Państwowym, skoro może tu stanąć Twój kemping,...

Drzewce (Wielkopolskie, gm. Osiek Mały)

35 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15880938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27616739 15880938 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam wyjątkową kawalerkę w odnowionej kamienicy przy Placu Metziga. Kawalerka dla singla lub jako na wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy.Frontowe mieszkanie na 2. piętrze z widokiem na Park. D...

Leszno (Podwale) (Wielkopolskie, gm. Leszno)

219 000 PLN (10 950 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15702057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 58 mkw. Jabłkowo 24228831 15702057 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58 m² - po remoncie. Oferujemy na sprzedaż ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w spokojnej okolicy, w bloku w pobliżu miasta Skoki. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.W skład mieszkani...

Jabłkowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

280 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15860626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182892 15860626 Ukryty w zieleni Puszczykowa, tuż przy lesie, powstał dom zaprojektowany przez poznańskiego architekta Jana Dudka-Korneckiego. Już od progu wita przestrzeń wypełniona światłem, naturalnym drewnem i wyjątkową atmosferą.Działka – 1270 m² prywatności i ...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 850 000 PLN (5 606 zł/m2)

7
-
330 m2
1985
15879360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613334 15879360 BURMISTRZ WIELENIA o g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 6269, księga wieczysta Nr PO2T000282039, położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0003, DZIERŻĄŻNO WIELK...

Dzierżążno Wielkie (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

32 000 PLN

-
-
779 m2
-
15879361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613335 15879361 BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 62610, księga wieczysta Nr PO2T000282039, położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0003, DZIERŻĄŻNO WIELK...

Dzierżążno Wielkie (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

34 000 PLN

-
-
836 m2
-
15879358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613336 15879358 BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 47, księga wieczysta Nr PO2T000300466, położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0009, HERBURTOWO, stanowi...

Herburtowo (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

75 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15871088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456890 15871088 Szamotuły - ul.Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon , taras , - piętro : dwie sypialnie , łazienka z oknem  - strych  ...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

839 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
2
100 m2
2012
15861775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27211431 15861775 Na  sprzedaż 3-PIĘTROWY DOM + LOKAL USŁUGOWY w Karpicku.Rewelacyjna lokalizacja - w linii prostej 300 m od jeziora, w pobliżu lasu.Nieruchomośćdom wolnostojący o powierzchni 369.45 m, wybudowany w 2014 roku, na działce o powierzchni 890 m.  PARTER:Po...

Karpicko (Wielkopolskie, gm. Wolsztyn)

1 790 000 PLN (4 851 zł/m2)

6
-
369 m2
2014
15856178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27084368 15856178 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 401 000 PLN (489 zł/m2)

-
-
9000 m2
-