• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15659734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447221 15659734 Domy Premium w Janikowie, ! Już rozpoczęły się rezerwacje ! gotowe na 2026 ( czerwiec )Nowe eleganckie i komfortowo zaprojektowane osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej, położone kameralnie w Janikowie, Gm Swarzędz,W sprzedaży 2 typy domów w stani...

Janikowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 059 000 PLN (8 975 zł/m2)

5
1
118 m2
2025
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Oferujemy dom wolnostojący ( 5 POK ) z budynkiem gospodarczym, 2 garaże,  Lusówko, gm. Tarnowo PodgórneFunkcjonalna ,,kostka'' z  dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w jednej z najbardziej...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15517041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20302711 15517041 Dom na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz dostęp do marketów i innych udogodnień, z jednoczesnym ...

Ostrów Wielkopolski (Jasna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

490 000 PLN (4 414 zł/m2)

5
1
111 m2
1960
15340499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16264743 15340499 Na sprzedaż dom z 4 apartamentami, Ostrów Wielkopolski. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości inwestycyjnej składającej się z czterech luksusowych mieszkań, idealnych pod wynajem. Każde z mieszkań zachwyca swoim niepowtar...

Ostrów Wielkopolski (Nowa krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

990 000 PLN (6 387 zł/m2)

6
1
155 m2
-
15304082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15261910 15304082 Dom na sprzedaż, Latowice, gmina Sieroszewice. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w Latowicach, zaledwie 8 km na wschód od Ostrowa Wielkopolskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natur...

Latowice (Latowice) (Wielkopolskie, gm. Sieroszewice)

590 000 PLN (4 214 zł/m2)

6
1
140 m2
1975
15539616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20816548 15539616 Dom na sprzedaż w budowie - stan surowy zamknięty, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana, cena do negocjacji. LOKALIZACJA: Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w stanie...

Ostrów Wielkopolski (Rejtana) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

485 000 PLN (2 215 zł/m2)

6
1
219 m2
-
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950
15351226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554633 15351226 DOM WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY (5-8 pok) Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKOŃCZENIA PODDASZA, POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA, DUŻA DZIAŁKANieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, posiada ogromny potencjał ze względu na powier...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

3 300 000 PLN (9 244 zł/m2)

7
3
357 m2
2017
15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy,  w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15087213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9376823 15087213 GOTOWY DO ODBIORUDOM PREMIUM NA KAMERALNYM OSIEDLU, DUŻA DZIAŁKA 500 mkw, NOWOCZESNA LINIA, POMPA CIEPŁADom 4 pokojowy, który przez przemyślaną architekturę gdzie lokal połączony jest TYLKO łącznikiem z pomieszczeniem technicznym i WC  daje poczucie ...

Łowęcin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
1
94 m2
2025