• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 216

15588776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21940240 15588776 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę działki budowlanej o pow. 6521 m2 ( działka nr 15612 ) znajdującej się w Nekiel...

Nekielka (Wielkopolskie, gm. Nekla)

849 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
6521 m2
-
15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

169 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15588703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21938677 15588703 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rościnno (Wielkopolskie, gm. Skoki)

299 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15582228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820412 15582228 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

149 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1384 m2
-
15849610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26976170 15849610 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Tel 511893075 BARDZO ATRAKCYJNY TEREN ! minuta od centrum Nekli Polecam ofertę działki z warunkami zabudowy o pow. 1167 m2 w miejscowości Kokoszki, Gmina Nekla, powiat wrze...

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

95 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15583181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21841946 15583181 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

189 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1241 m2
-
15897928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012397 15897928 Oferujemy atrakcyjne działki usługowe w doskonałej lokalizacji - KobylnicaGruszczyn, idealne pod inwestycję! Nieruchomości o powierzchni od 1.010 m do 2.644 ;m ;każda, łącznie niemal 2 hektary gruntów czekają na nowych właścicieli. Dzięki świetnemu...

Kobylnica (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

270 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15858630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151108 15858630 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.LokalizacjaNieruchomość znajduje się przy Alei D...

Osiniec (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

158 000 PLN

-
-
810 m2
-
15759557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25339964 15759557 Polecamy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w niezwykle malowniczym miejscu – w miejscowości Skubarczewo (Wielkopolska), tuż obok jeziora i lasów objętych programem Natura 2000. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o życiu w harmonii...