• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 213

15795435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26095792 15795435 Na sprzedaż działka budowlana z domkiem letniskowym w Wymysłowie – idealna na rekreację! Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m², w kształcie prostokąta, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania symbolem MN. To wyjątkowa propozycj...

Wymysłowo (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15664682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24889078 15664682 Witam serdecznie. Posiadamy w swojej ofercie malowniczo położone działki w samym lesie, we wsi Grubsko, obok Jastrzębska. Jest to oaza ciszy i spokoju, natury i czystego, świeżego powietrza. W okolicy same lasy, w sezonie pełne grzybów. W sąsiedztw...

Grubsko (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

130 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15799317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185444 15799317 Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą.Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Sto kilometr...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

14 847 073 PLN (131 zł/m2)

-
-
113422 m2
-
15799316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185443 15799316 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Podzborów w gminie Ceków-Kolonia.Położony jest w dogodnej lokalizacji, blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Odległość do największych miast wynosi około 100 km: Poznań, Wrocław, ...

1 080 338 PLN (131 zł/m2)

-
-
8253 m2
-
15342160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16288727 15342160 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1807m2 DOBRZYCA, GM. SZYDŁOWO Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka budowlana, zlokalizowana w bliskiej odległości rzeki. W pobliżu restauracje, lasy, droga rowerowa do miasta Piły. Dojazd dro...

Dobrzyca (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

220 000 PLN

-
-
1807 m2
-
15119697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10286562 15119697 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MAGAZYNOWYM I PRODUKCYJNYM BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość o powierzchni 1,5243ha. Na działce znajdują się budynek jednokondygnacyjny składający się z: hali o pow. ok. 1300m2 ...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

700 000 PLN

-
-
15243 m2
-
14969543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5819198 14969543 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,4331ha. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej działki. Na działkach z...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 350 000 PLN

-
-
24331 m2
-
14770802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15615 14770802 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STRADUNIU, GM. TRZCIANKA POW. DZIAŁEK: 6534m2 - cena: 510 000zł Przedmiotem sprzedaży jest działka na obrzeżach Stradunia o atrakcyjnej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie las oraz w odległości 500m...

Straduń (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)