• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 214

15850279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26992987 15850279 Fantastyczna przestrzeń na dom i rekreację! Ta działka łączy w sobie kilka cech, podnosząc swoją atrakcyjność i możliwość wszechstronnego wykorzystania. Przedstawiam Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 6200 metrów kwadratowych. Część j...

Kotowskie (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

195 000 PLN

-
-
6200 m2
-
15847853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26923567 15847853 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Gorzyce Małe, w Gminie Odolanów. Nieruchomość ma powierzchnię 859 m2 i regularny kształt prostokąta o wymiarach oko...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

105 000 PLN

-
-
859 m2
-
15819823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26621381 15819823 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 779 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 779 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

109 060 PLN

-
-
779 m2
-
15656076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23405744 15656076 Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m², położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna okolica oraz malownicze położenie nieruchomości na cennych przyrodniczo obszarac...

Radzewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

208 000 PLN

-
-
851 m2
-
15671084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa, narożna działka w sercu Suchego Lasu 23662657 15671084 Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Poznania, w sercu prężnie rozwijającego się Suchego Lasu - ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1018 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji w Suchym Lesie,...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN

-
-
1018 m2
-
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15883868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27681476 15883868 Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior. (najbliższe jezioro Czarne 1km od działkii, które zachwyca ilością i wielk...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

250 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15849975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26984192 15849975 Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 11,6083 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie terenu, co sprzyja prowadzeniu działalności rolniczej. Niewątpliwym ...

Jerzykowo (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

6 964 980 PLN (60 zł/m2)

-
-
116083 m2
-
15795410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26095772 15795410 Sprzedamy grunt rolny 3,65ha z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stadniny koni wraz z całą infrastrukturą, oraz domem mieszkalnym. Możliwy zakup mniejszych działek minimum po 3000m2 w cenie 20 zł za m2, chętnie pod Państwa zapotrzebowania, wydzi...

Piotrowo (Wielkopolskie, gm. Obrzycko)

547 500 PLN (15 zł/m2)

-
-
36500 m2
-
15871814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27476203 15871814 Marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą codziennego życia? Ta atrakcyjna działka położona w malowniczym Baranówku, zaledwie 8 km od Mosiny i około 25 km od Poznania, spełni Twoje oczekiwania! Oferujemy działkę o powierzchni ...

Baranówko (Wielkopolskie, gm. Mosina)

336 700 PLN (350 zł/m2)

-
-
962 m2
-
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15839079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26738615 15839079 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczej działki położonej na skraju lasu, o powierzchni 3000 m. To idealna przestrzeń dla osób ceniących kontakt z naturą i spokój, a jednocześnie chcących mieć łatwy dostęp do infrastruktury. Działka ob...

Czmoniec (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-