• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 214

15743300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25006565 15743300 Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy, oraz rzeka Warta. Działka ma wydane warunki zabudowy pod zabudowę bliźni...

Baranowo (Wielkopolskie, gm. Mosina)

260 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
1531 m2
-
15896087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27967544 15896087 Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior. (najbliższe jezioro Czarne 1km od działkii, które zachwyca ilością i wielk...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

200 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15664603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24889073 15664603 Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy,100m od działki , oraz piękny widok na płynąca w dolinie rzekę Wartę. Dzi...

Baranowo (Wielkopolskie, gm. Mosina)

400 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15664706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23966600 15664706 Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy,100m od działki , oraz piękny widok na płynąca w dolinie rzekę Wartę. Dzi...

Baranowo (Wielkopolskie, gm. Mosina)

180 000 PLN (226 zł/m2)

-
-
795 m2
-
15664711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23706722 15664711 Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek, położonych w Kamionkach  przy ulicy Dzikiej Róży, ulicy Wiklinowej, oraz ulicy Krokusowej. Wszystkie działki posiadają ścianę lasu, a raczej już są w lesie. Dostępne są wszystkie media, a kanalizacja i gaz już...

Kamionki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

729 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
1620 m2
-
15896086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27967541 15896086 Witam serdecznie. Przedstawiam Państwu do sprzedaży wyjątkowe działki w Kobylnicy gmina Swarzędz, przy ulicy Szkolnej. Działki objęte są MPZP pod zabudowę mieszkaniową z dojazdem utwardzoną drogą, a kompleks mieści się na zadrzewionym terenie. Są w...

Kobylnica (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

276 100 PLN (275 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15849974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26984191 15849974 Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 1 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie terenu, co sprzyja prowadzeniu działalności rolniczej. Niewątpliwym atutem...

Jerzykowo (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

600 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15894362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 Działki Nad Jeziorem Gopło – Atrakcyjna Cena 27941045 15894362 Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej miejscowości Łuszczewo - gm. Skulsk, powiat koniński, woj. wielkopolskieOferujemy na sprzedaż cztery wyjątkowe działki położone w spokojnej i zielonej miejscowości Łuszczewo, w bezpośrednim sąsiedztwie jez...

Łuszczewo (Wielkopolskie, gm. Skulsk)

99 360 PLN

-
-
2122 m2
-
15897197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27996251 15897197 Są działki, które kupuje się raz na wiele lat — bo drugiej podobnej po prostu nie ma. Ta nieruchomość w Czarnkowie przy ul. Pilskiej to ponad 1,7 ha terenu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i jednocześnie możliwością za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

499 000 PLN

-
-
17343 m2
-
15897068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27993788 15897068 Duża działka usługowa w znakomitej lokalizacjiDuża działka usługowa w znakomitej lokalizacji! Przylegająca do ul. Głogowskiej i dobrze widoczna dla przejeżdżających tą bardzo ruchliwą arterią aglomeracji poznańskiej. Możliwość prowadzenia różnego typ...

Poznań (Fabianowo-kotowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 600 000 PLN

-
-
10130 m2
-
15799315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185442 15799315 Grunt inwestycyjny – doskonała lokalizacja pod działalność komercyjną!Nieruchomość położona jest w dogodnej lokalizacji, w pobliżu miasta Kalisz, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 470, co zapewnia bardzo dobrą widoczność i łatwy dost...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

9 682 682 PLN (131 zł/m2)

-
-
73969 m2
-
14084328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna, do podziału, przy drodze gminnej 103166 14084328 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 13,896 ha, przy lesie i blisko jezior. Jest to czysta działka, (drzewa na zdjęciach zostały usunięte) bezposrednio granicząca z drogą gminną,...

Gołąbki (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

1 800 000 PLN

-
-
138960 m2
-