• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 216

15790594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25970849 15790594 A może prywatna Rezydencja nad Jeziorem Wielkim Enklawa Ciszy w Sercu Natury ? Teren z linią brzegową jeziora Marzysz o miejscu, gdzie poranną kawę pijesz z widokiem na taflę jeziora, a jedynym sąsiadem jest kojący szum lasu? Ta wyjątkowa nieruchomo...

Mylin (Wielkopolskie, gm. Chrzypsko Wielkie)

3 215 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
10050 m2
-
15770484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25554174 15770484 Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z WZ) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta - Pokrzywno, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Poznania z szybkim dostępem ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 760 990 PLN (210 zł/m2)

-
-
41719 m2
-
15523449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461799 15523449 DZIAŁKA WŚRÓD NOWEJ ZABUDOWY, POD DOM WOLNOSTOJĄCY LUB -BLIŹNIACZY- LUBOŃ LASEK, UZBROJONA, MPZP, DACH PŁASKIDziałka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul.Targowej Fabryczna.) Atutem jest położenie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

869 400 PLN (700 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15516285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20288331 15516285 Działka ze słonecznym ogrodem i widokiem na tereny zieloneDZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNPRODZINNĄ Z PLANEM MIEJSCOWYM -DACH PŁASKI, UZBROJONA, LUBOŃDziałka o powierzchni 888 mkw w pod-poznańskim Luboniu, okolica ul.Targowej Fabryczna.Spokojna okolica nowe...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

625 000 PLN (704 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15470867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19291654 15470867 Na sprzedaż  działki z obowiązującym MPZP ( planem miejscowym ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położone w Biernatkach gm Kórnik, UWAGA - ostatnia działka 800 mkwŚwietna lokalizacja i bardzo dobry miejscowy plan zagospodarowania pozwolą ...

Biernatki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

290 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15425000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18268728 15425000 Możliwość zakupu innej powierzchni - zapytaj !ŁADNIE POŁOŻONY TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁKACHTeren idealny pod zabudowę 2- lokalową,  jest podzielony na działki, położony w cichej okolicy miejscowości Borkowice, z łat...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

420 900 PLN (300 zł/m2)

-
-
1403 m2
-
15350422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16536864 15350422 WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA JERZYŃSKIEGO, PUSZCZY ZIELONKA, ZŁOTNICZKI GM. POBIEDZISKA Działka budowlana o powierzchni 1237 mkw położona na skraju Puszczy Zielonki, we wsi Złotniczki gminie Pobiedziska Teren położony na lekkim wzniesie...

Złotniczki (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

371 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15266530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14234116 15266530 TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, MPZP, MIĘDZYLESIE, ROGOŹNO Oferuję urokliwie położone działki budowlane z MPZP położone niedaleko Rogoźna o powierzchni łącznej 3,4027 ha, blisko terenów zielonych jeziora Rogozińskiego.Idealny na siedlisko. Teren po...

Międzylesie (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 361 080 PLN (40 zł/m2)

-
-
34027 m2
-
15023752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7220923 15023752 ŚWIETNIE POŁOŻONY TEREN ROLNY POD LASEM, 1,4400 ha , WE WSI LISÓWKI, GMINA DOPIEWO, Oferuję urokliwie położony teren rolny z lasem w okolicy gminy Dopiewo, we wsi Lisówki. Powierzchnia całości 1,4400ha, Teren płaski, w części bez zadrzewienia. Dojazd...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

936 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
14400 m2
-
14857410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3470491 14857410 Teren pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn,  pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej miejscowości Jerzyn, gminie Pobiedziska. MPZP- teren jest objęty miejscowym pla...

Jerzyn (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

493 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
4934 m2
-
14048376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2360617 14048376 PIĘKNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ. MEDIA.CICHA ULICZKA, MPZP, DACHY PŁASKIE. Ładnie usytuowana działka, 1400 mkw, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja z łatwym dojazdem. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
13895914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202819 13895914 Piękna działka budowlana, z MPZP, o powierzchni 2743 mkw, szeroki front, okolica ul KraszewskiegoDojazd- drogą brukowaną z chodnikiem dla pieszychMEDIA - prąd, woda, kanalizacja, gaz, telefon w drodze przy działceFRONT 40 M Bardzo ładnie usytuowana d...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 990 000 PLN (725 zł/m2)

-
-
2743 m2
-