• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 216

13895952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202779 13895952 DZIAŁKA ROLNA, GORTATOWO, GMINA SWARZĘDZ, 1,66 ha, MPZP, Grunt rolny położony w Gortatowie o powierzchni 1,6675 ha. Dojazd do działki droga asfaltową ,ostatnie 50 m polną. Działka o regularnym obrysie, w kształcie prostokąta, płaska, w klasie bonita...

Gortatowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

780 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
16675 m2
-
13895960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202778 13895960 Działka w pobliżu Nowego Tomyśla ( gmina Kuślin) pod zabudowę mieszkaniową, rekreacyjną i usługową. powierzchnia 28 haDzięki otoczeniu terenów naturalnych, lasów ta działka ma piękne i atrakcyjne położenie, bliskość autostrady Berlin-Warszawa, dogodn...

Kuślin (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

7 856 436 PLN (28 zł/m2)

-
-
280587 m2
-
13895901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202757 13895901 PIĘKNA DZIAŁKA W OTULINIE LASU POD TWÓJ DOM, RAJ DLA GRZYBIARZY! DĄBROWA GMINA KUŚLIN, MPZP Oferujemy pięknie położone działki przy ścianie lasu, teren o powierzchni 3,3092ha położony w miejscowości Dąbrowa gm. Kuślin.( 60 km od centrum Poznania) zo...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

102 300 PLN (93 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
13895922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2202747 13895922 ATRAKCYJNE GRUNTY !- POWIAT NOWOTOMYSKIPSZCZEWDZIAŁKI W PIĘKNEJ OKOLICY POD BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE, REZYDENCJE,DOMKI LETNISKOWEDziałki od 3000 m2 do kilkunastu hektarów z własnym lasem Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiej...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

3 900 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
100000 m2
-
13895829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202701 13895829 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA 2.3 ha, przy drodze wojewódzkiej 432 w miejscowości Luciny, pomiędzy Środą Wlkp. a Śremem, Wrześnią. Działka rolna o powierzchni 22743 mkw, Teren w części jest objęty MPZP z przeznaczeniem pod rolę, w części nie jest objęty MPZP...

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

1 528 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
22743 m2
-
13895841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202684 13895841 TEREN ZABUDOWY JEDNORODZNNEJ WOLNOSTOJĄCEJ LUB USŁUG  ( MPZP Z 2024) ok 1400 PUMteren płaski korzystnie zlokalizowany, blisko centrumMPZP: lokalizacja budynków jednorodzinnych, budynków mieszkalno-usługowych oraz budynków usługowych w zabudowie wolno...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 550 000 PLN (415 zł/m2)

-
-
6152 m2
-
13895826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202661 13895826 Polecam działki budowlane pod zabudowę bliźniaczą w Szczytnikach. Działka położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki i czytelny wyjazd na S11.Dojechanie do centrum Poznania zamie 20...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

370 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
700 m2
-
13895727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202465 13895727 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ,7,9 ha Luciny, przeznaczenie w MPZP -rola Działka o powierzchni 7,9 ha , w MPZP - miejscowy planie jest  przeznaczona pod rolę . Zakaz lokalizacji budynków. Teren graniczy z drogą publiczną. Możliwość zakupu mniejszego terenu....

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

3 100 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
79900 m2
-
12768273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1080145 12768273 Super położna działka, blisko terenów leśnychPolecam działkę pod zabudową jednorodzinną położoną w Złotkowie gmina Suchy Las. Teren jest objęty MPZP- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, dopuszcza się nieuciążliwe usługi, wysokość 2 kond...

Złotkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

540 900 PLN (450 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
12085108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 531204 12085108 Mamy inne działki w okolicy. Zapytaj!Działka budowlana w malowniczej okolicy. BORKOWIECE Działka budowlana w malowniczej okolicy. W okolicy jeziora Dymaczewskie, Witobelskie, Góreckie. MPZP- zabudowa jednorodzinna, powierzchnia zabudowy do 30%, dwie ...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
14129185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 103910 14129185 MALOWNICZA DZIAŁKA BLISKO JEZIORA STRYKOWSKIEGO, teren o powierzchni 4108 mkw, położony w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe wypoczynkowe tereny, blisko jeziora i dziewiczej zieleni. Polecamy pod długoterminową inwestycję.klasyfikac...

Rybojedzko (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

451 880 PLN (110 zł/m2)

-
-
4108 m2
-
13601593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98422 13601593 Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. DZIAŁKA o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina BUK. Idealna pod dom parterowy z garażem 2 stanowiskowym , lub dom 2 lokalowy.W...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

156 240 PLN (181 zł/m2)

-
-
864 m2
-