• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 542

15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970
15891225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893007 15891225 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnego i stylowego mieszkania, zlokalizowanego w samym sercu Poznania, przy ul. Masztalarskiej 6. To propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, historyczny klimat oraz komfort życia w centru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

975 000 PLN (13 302 zł/m2)

3
1
73.3 m2
-
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15891122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887921 15891122 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Poznań, Piątkowo (ul. Znanieckiego)Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego, jasnego i dwustronnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Piątkowie, przy ul. Floriana Zna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (11 497 zł/m2)

2
1
52.1 m2
2000
15890992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27884193 15890992 Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju GłogowskaHetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze bloku położonego przy ul. Chociszewskiego 22 . L...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

330 000 PLN (11 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15890567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879383 15890567 Na sprzedaż mieszkanie po remoncie:- nowa instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią i bezpiecznikami- ładny parkiet po cyklinowaniu + nowe listwy przypodłogowe- wszystkie ściany i sufity po szpachlowaniu, przemalowane na biało- łazienka i kuchnia got...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
52.02 m2
1970
15886855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769977 15886855 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 80,30 m , zlokalizowane na piątym piętrze urokliwej kamienicy w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., na rogu z ul. R. Traugutta. To idealna propo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

622 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
80 m2
1905
15885070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Płać za 41 m², mieszkaj na 61 m² | Loft 4 m wys. 27716667 15885070 Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji?M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny budynek - tylko 12 mieszkań, co przekłada się na ciszę i spokój...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 304 PLN (10 172 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15851824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27022312 15851824 ENG VERSION BELOWZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu – Jeżyce, ul. Jackowskiego 3. Lokal usytuowany jest na parterze secesyjnej kamienicy z początku XX wieku, u...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15860900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27187473 15860900 Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r. Mieszkanie ma układ dwustronny rozkładowy. 4 niezależne pok...

Poznań (Chartowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (8 446 zł/m2)

4
-
65 m2
1975
15885290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722227 15885290 Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Stan prawny gruntu jest uregulowany Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
1974