• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 542

15889114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie | 45 m² | wys. 2,8 m | piwnica + strych | parking za szlabanem 27843763 15889114 Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnętrze zostało urządzone w funkcjonalny...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Przybyszewskiego

579 000 PLN (12 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1950
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15888691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820826 15888691 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15885717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739794 15885717 Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia się. Idealna propozycja dla osób ceniących dostęp do wła...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
93 m2
2012
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905
15860773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184210 15860773 Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego – gotowe do wprowadzeniaSzukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pary, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum i galerii handlowych...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

895 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
68.54 m2
2022
15866826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27329299 15866826 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień dobryMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (10 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15778108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25742391 15778108 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 341 PLN (19 406 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950