• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 122

15766259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, 2 balkony, Winiary 25500370 15766259 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 61,10 m², położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miast...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

840 125 PLN (13 773 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15308840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, narożny balkon, duży potencjał, Jeżyce 15400221 15308840 Oferuję dziś Państwu 3-pokojowe mieszkanie wielkości 77,94m2, we wspaniałej lokalizacji z pięknym widokiem na ul. Ignacego Krasińskiego 2. Mieszkanie w urokliwej kamienicy usytuowane jest na trzecim piętrze, otwiera przed przyszłym właścicielem niepo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (9 481 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15792338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 4 pokoje w sercu Jeżyc 26012835 15792338 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania położonego w odrestaurowanej kamienicy na poznańskich Jeżycach. Budynek posiada monitoring oraz zadbaną, szeroką klatkę schodową, co podnosi komfort codziennego użytkowania. Lok...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

870 000 PLN (9 775 zł/m2)

4
1
89 m2
1930
15772492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2-pok z balkonem i oknem w kuchni |os.Debina 25612283 15772492 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na popularnym osiedlu Dębina w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, z szybkim dojazdem do autostr...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15766467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Winiary|2pok|2balkony|Developerskie 25503343 15766467 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 51,30 m², położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Winiary przy ul. Wyłom w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 940 PLN (13 881 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15766260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Winiary|4balkony|4pok|Developerskie| 25500373 15766260 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 113 m², położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Winiary przy ul. Wyłom w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 499 000 PLN (13 265 zł/m2)

4
-
113 m2
2025
15739272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok|Logga|Milczańska|Nowe|M.Park|Komórka| Cisza 24923090 15739272 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu z loggią, położonego przy ul. Milczańskiej 5 w Poznaniu, w rejonie Łaciny i Rataj. Mieszkanie o powierzchni 71,85 m² znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 087 000 PLN (15 310 zł/m2)

3
1
71 m2
2021
15695560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie po remoncie, ul. Kolejowa 24104487 15695560 Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania, jak i d...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (15 346 zł/m2)

2
1
26 m2
-
15284449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe i ciche, z dwoma balkonami, Piątkowo 14763002 15284449 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z 2...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

955 000 PLN (10 053 zł/m2)

4
2
95 m2
2006
15896059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966273 15896059 NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI – OS. BOLESŁAWA CHROBREGO, PIĄTKOWO, POZNAŃNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na 5. piętrze w wysokim, 15-piętrowym budynku z dwoma windami, zlokali...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

569 000 PLN (12 158 zł/m2)

2
-
46.8 m2
1980
15778163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25745598 15778163 Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 76,6 m², położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Stanisława Karwowskiego 10 – w sercu poznańskiego Łazarza, jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic miasta.To ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

920 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
-
76.6 m2
1912
15897076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27993668 15897076 Na sprzedaż: Świetnie rozplanowane 3 pokoje w ścisłym centrum Piły! Szukasz ustawnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z którego wszędzie będzie blisko? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż niezwykle funkcjona...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (7 756 zł/m2)

3
-
45 m2
-