• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 123

15897076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27993668 15897076 Na sprzedaż: Świetnie rozplanowane 3 pokoje w ścisłym centrum Piły! Szukasz ustawnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z którego wszędzie będzie blisko? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż niezwykle funkcjona...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (7 756 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15704358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263001 15704358 Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 121 m², zlokalizowane w ciekaw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 340 000 PLN (11 385 zł/m2)

5
-
117.7 m2
1912
15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15852794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27040463 15852794 Polecam zapoznanie sie z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego na poznańskiej Wildzie przy ulicy Jana Spychalskiego nr 20. Lokal znajduje się z przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy.Do lokalu prowadzą dwa wejścia - jeden od strony ulicy i dru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (4 253 zł/m2)

4
1
87 m2
1940
15894749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948451 15894749 Szukasz nieruchomości, która łączy bliskość wszystkich miejskich wygód z atrakcyjną ceną zakupu? To mieszkanie zapewnia bezpośredni dostęp do sklepów, punktów usługowych i komunikacji PKP. Odkryj potencjał tej lokalizacji i zyskaj adres w samym sercu...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (9 358 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976
15890508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879012 15890508 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m², położone na IV piętrze bloku w ścisłym...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

225 000 PLN (6 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15879103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608119 15879103 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Mieszkanie 53,6 m2 z wydzielonymi 3 pokojami w bloku (bez windy) na 2 piętrze przy ul. J. Słowackiego 3 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 53,6 m2 w tym:-pokój...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

370 000 PLN (6 903 zł/m2)

3
-
53.6 m2
1975
15884917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714669 15884917 Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł Zadzwoń i skorzystaj z tej świetnej okazji! ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2018
15871138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27458498 15871138 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m² znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i stanowi idealną propozycję zarówno dla...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

275 000 PLN (5 093 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15844565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26841570 15844565 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum Chodzieży. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o po...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1930