• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 122

15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15897709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008121 15897709 Polecamy na sprzedaż mieszkania w Wągrowcu!Nieruchomości zlokalizowane w Kamienicy w centrum.W naszej ofercie znajdą Państwo :1) Poddasze (strych) z dużymi możliwościami oraz potencjałem. Są tam 3 pomieszczenia, w tym jedno dwupoziomowe - 108m² -210 ...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

210 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
42.5 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

329 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15894573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944622 15894573 Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażen...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

399 000 PLN (7 321 zł/m2)

3
-
54.5 m2
-
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 240 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej will...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

12
2
240 m2
1908
15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15757697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25305143 15757697 Mieszkania w centrum Ostrzeszowa ! Oferujemy Państwu mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie . Lokale położone są na pierwszym piętrze budynku. W ramach inwestycji wydzielone zostały cztery mieszkania w stanie...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

344 582 PLN (6 045 zł/m2)

1
-
57 m2
-
15561932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21370095 15561932 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (Zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2 . Oferowane mieszkanie posiada duży, ustawny s...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

417 000 PLN (6 836 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15869890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411398 15869890 Nowoczesne mieszkanie 38,64 m² w centrum Kępna - parter, bezczynszowe, gotowe do zamieszkania! KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,64 m², położone na parterze nowo...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

378 672 PLN (9 965 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15852411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27031058 15852411 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - LIGOTA KKOBYLEJ GÓRY Oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkania z wyposażeniem o powierzchni 50,15 m², położone w spokojnej okolicy w LIGOCIE, gmin...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

390 000 PLN (7 800 zł/m2)

3
-
50 m2
2022
15835491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26705178 15835491 Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami - Krążkowy kKępna KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70,08 m² , położone na parterze budynku. To idealna propozycja dla...

Krążkowy (Wielkopolskie, gm. Kępno)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

2
-
70 m2
2019