• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 122

15791663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996826 15791663 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Kępna . Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 51,13 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń w skład których wchodzą: 2 odrębne pokoje, k...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15757616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25303063 15757616 KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajduje się na parterze d...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

327 000 PLN (7 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15757615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25303062 15757615 Biuro Nieruchomości KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajdu...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

345 000 PLN (6 900 zł/m2)

3
-
50 m2
2026
15871698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27474148 15871698 Mieszkania na sprzedaż - Hanulin Biuro KWADRAT prezentuje nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru od zaraz. Atutem inwestycji są mieszkania bezczynszowe, nowoczesna bryła budynków oraz praktyczne rozkłady pomie...

Krążkowy (Hanulin) (Wielkopolskie, gm. Kępno)

470 000 PLN (5 529 zł/m2)

5
-
85 m2
2025
15864577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269369 15864577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - SIEMIANICE KWADRAT prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20 m² , położony w miejscowości SIEMIANICE ...

Siemianice (Wielkopolskie, gm. Łęka Opatowska)

373 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15897582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT|CENTRUM|PREMIUM | LOKALIZACJA 28006571 15897582 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji przy ul. Wenecjańskiej 8, w samym sercu poznańskiego Chwaliszewa. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, nowoczesny design oraz komfort co...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

690 000 PLN (16 047 zł/m2)

1
1
43 m2
2015
15795193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090791 15795193 Sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, 1 piętro, centrum, bezczynszowe, Krotoszyn. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Jego powierzchnia to 42,79 m2., a w jej skład wchodz...

Krotoszyn (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

248 000 PLN (5 905 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15757774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25306643 15757774 Mieszkanie o powierzchni 50,81 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.Lokal w stanie deweloperskim, bez PCC, do indywidualnej aranżacji, inwestycja gotowa na...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw,  położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15737544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24886801 15737544 Na sprzedaż mieszkanie w sercu Odolanowa. Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 z dodatkową piwnicą (6,1 m2), położone na I piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki, w samym centrum Odolanowa. LOKALIZACJA Plac Kościuszki to w...

Odolanów (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

580 000 PLN (6 304 zł/m2)

3
1
92 m2
-
15590409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21978466 15590409 Mieszkanie na sprzedaż, nowe budownictwo, 2 pokoje, parter, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym z windą, monitorowanym. Mieszkanie o powierzchni 43,31 m2., składające się z: ...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
1
43 m2
2021