• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 122

15822878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619656 15822878 Sprzedaż, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15886505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27760569 15886505 Sprzedaż, mieszkanie w stanie deweloperskim, dwa pokoje, Olsztyńska, Ostrów Wielkopolski. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim przygotowanego do własnej aranżacji, który znajduje się na osiedlu ...

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

398 000 PLN (9 950 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15877676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilda|3pok|Balkon|Piwnica|Lokalizacja|Cisza 27576183 15877676 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego przy ul. Fabrycznej 40A w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji według własnych potrzeb....

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 365 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15896907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991511 15896907 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Chodzieży Jasne, przestronne mieszkanie w Chodzieży: - powierzchnia: 50,50 m2 - okna: PCV, zapewniające bardzo dobre doświetlenie wnętrz - piętro: 2 - balkon - przestronna piwnica: 8,75 m2 - czynsz do sp&oa...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

290 000 PLN (5 800 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15601222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nad zalewem Jeziorsko! 22400752 15601222 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 mkw, tuż przy zbiorniku Jeziorsko, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Skęczniew gm. Dobra, pow. turecki, woj. wielkopolskie. Mieszkanie jest do r...

Skęczniew (Wielkopolskie, gm. Dobra)

225 360 PLN (3 820 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15897064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM 36,1 m² 27993240 15897064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o wysokim standardzie, położonego na parterze nowoczesnego budynku na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość wyróżnia się bardzo wygodnym układem pomieszczeń, d...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 195 000 PLN (15 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2019
15895317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4-pok, osobna kuchnia, Wilda 27961978 15895317 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15886949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w kamienicy z potencjałem, Wilda 27771972 15886949 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 129,55 m², położonego na 3. piętrze kamienicy przy ul. Wierzbięcice na poznańskiej Wildzie. To nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno dl...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

949 000 PLN (7 357 zł/m2)

4
2
129 m2
1930
15884139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa Kawalerka Boho w sercu Starego Miasta 27695538 15884139 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m², położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To wyjątkowa przestrzeń, łącząca charakter historycznej zabudowy z dopracowa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

419 000 PLN (13 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1920
15868125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka Fabryczna I Gotowa do zamieszkan 27365585 15868125 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną własność i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dod...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1905