• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 122

15119091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10271158 15119091 DWUPOZIOMOWE, 5 POK MIESZKANIE OWIŃSKA + STRYCH, TARASCHCESZ MIESZKAĆ W OTOCZENIU ZIELENI, W CISZY I NAD WODĄ? MIESZKANIE 5 POKOJOWE, OWIŃSKAMieszkanie w nowej inwestycji położone w bajecznej lokalizacji- w Owińskach. Piękny widok, woda, spokój, za ...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 884 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15117590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10232349 15117590 UWAGA! MOŻLIWE WYKOŃCZENIE POD KLUCZ, MOŻESZ TEŻ KUPIĆ WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚBEZ PCC 2 %, APARTAMENTY 4 lub 5 POK, WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO TERENÓW LEŚNYCH, OWIŃSKAPosiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji d...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 730 zł/m2)

5
2
115 m2
2024
12935088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23347 12935088 4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu) LOKALIZACJA idealn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 800 PLN (11 018 zł/m2)

5
1
99 m2
1920
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (12 430 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15893037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899539 15893037 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Trzy jasne pokoje, duża kuchnia i osobne WC pozwalają wygodnie funkcjonować wieloosobowej rodzinie. Podkreślić należ...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
1
68 m2
1989
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-